Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a családró...

Mit gondoltok erről a családról? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 6. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

családról semmit nem gondolok, ő dolguk.

az egyik kommentelő húzott fel azzal, hogy "gyerekük meg azért van ennyi, mert az ő életükben a család a legfontosabb." jó lenne már egyszer azt hallani, hogy nem annak a "legfontosabb a család", aki szaporodik, mint a nyúl, hanem annak, aki annyit vállal, amennyit el tud tartani.

2012. jún. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: tisztességesen nevelik a gyerekeket, most épp ott tart a sorozat, hogy mind a 4 nőnek van saját háza egy utcában. Előtte egy hatalmas házban éltek, de onnan a vallásuk miatt el kellett költözniük egy másik államba. És tényleg a családjuk a számukra a legfontosabb, mindent meg is tesznek egymásért és a gyerekekért is. Nem ész nélkül szülnek a vak világba...
2012. jún. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aki végignézte már a sorozatot az tudja hogy igenis féltékenyek a nők egymásra.

A sok gyerek.Igen anyagilag jól élnek de vajon apuka mennyit foglalkozik a gyerekekkel?

2012. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igenis féltékenyek a nők. Húú de még mennyiszer van benne h jaj miért vele van, miért nem velem foglalkozik..... stb Főleg a 4. esküvő előtt. Am 16 gyerek, az egyik csaj megint terhes. Vajon meik gyerek mennyit látja az "apját" (mert nem mindé ő)? Pláne most h mind külön házban fog élni? És arra is nem egyszer panaszkodnak h így az anyagiak meg úgy. Jó, persze ettől jól élnek. Amúgy nekem semmi bajom velük. Úgy élik az életüket ahogy akarják, de én biztos nem élnék így. Nem hiszek abban h több emberbe is lehet szerelmes valaki. Persze szerethet meg vonzódhat hozzá, de a szerelem teljesen más és én nem tudnék olyan emberrel élni aki nem szerelemmel szeret.

Az meg h 1 nő több férfi... Asszem az egyik adásban kifejtik h az úgy már nem oké.

2012. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
egy kérdés: mikor van ez a sorozat???kiváncsivá tettetek!:D
2012. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A TLC-n van szerdánként 20:10-től. Feleségtársak a magyar címe.
2012. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Láttam már 1-2 részt.Nekem eszem f*szom megáll tőlük.A pasi nagy forma,egyszerre négy nőt kefél,és ő még el is hiheti velük hogy ez így nekik jó.Persze mindenkinek szíve joga úgy élni ahogy akar,de én rosszul vagyok tőlük.
2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
köszönöm! jövöhéten megnézem! kivi vagyok!:D
2012. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!