Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom visszaél haszon...

A lányom visszaél haszon élvezeti jogaival oly annyira, hogy a személyi szabadságomban és emberi jogaimban is korlátoz. Beteg epilepsziás pánik beteg vagyok de nem vagyok elme sérült és nem szorulok segitségre. Van segitség számomra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 07:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Így albérletként sem fogja senki kivenni,ha van egy kis esze. Mindenképp próbálkozz a rendőrségen, kitartás! Menj be mindennap és panaszold el, csinálj dokumentumokat is, pl. fényképezd le a drogokat, vagy videozd, le valahogy ahogy osztja... nehogy az legyen hogy letagadja. Dokumentumok nélkül senki nem fog elhinni semmit, jó még van néhány tanút, de azért az sem olyan biztos mint ha lenne bizonyíték. Próbáld kideríteni kik azok akik odajárnak állandóan, legalább neveket...És mondom minden nap menj el a rendőrséghez addig amíg be nem fogadnak...
2012. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd a rendőrségen hogy mi megy ott, olyan nincs hogy téged nem hallgatnak meg. Ha pedig még is így van nincs kizárva hogy pénzelik őket, ami a mai világban elképzelhető. Szerintem próbálkozz egy másik rendőrségnél valahol egy másik városban, és szerintem beszélj egy ügyvéddel is erről hogy ő mit javasol.

Ez nagyon durva helyzet, én már rég kivágtam volna akár van róla papírja akár nincs nem érdekelt volna a dolog.

2012. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
A tulajdonos jogosult a haszonélvezet gyakorlását ellenőrizni. Ha a haszonélvező az ingatlant rendeltetésének nem megfelelően használja, rongálja, és a tulajdonos tiltakozása nem vezet eredményre, a tulajdonos biztosítékot követelhet. Ha a haszonélvező nem ad biztosítékot, a tulajdonos kérelmére, a haszonélvezeti jog gyakorlását , a biztosíték adásáig a bíróság felfüggesztheti.
2012. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél egy harapós kutyát, vagy szerezz egy szekrény méretű pasit magadnak...
2012. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
voltak kint rendörök, söt tegnap este is keresték öket de pont nem voltak itthon, amikor kijöttek soha semmit nem találtak, nagyon ügyesen tudnak gyorsan elrejteni és hamar leadják a"drótot" egymásnak.a lányom elmondása szerint az árulásért halál jár ugy hogy nekem nem sok van hátra, és figyelmeztetett hogy mindig nézzek hátra, mert nem tudni ki jön mögöttem és véletlenül el ne essek...persze probálkozom ügyvédeknél is de eddig még semmi. ha lenne pénzem akkor biztosan találnék megfelelöt de hát igy vesztett ügyem van egyenlőre. de köszönöm az együtt érzéseiteket, és tovább probálkozom. kata
2012. jún. 8. 09:39
 16/32 A kérdező kommentje:
a baj az, hogy a szomszédok is hivták már nem egyszer a lányom és bandája miatt, érdekes modon azt mondta az egyik rendőr a szomszédomnak, hogy nem csinálnak semmit, mert van neki a rendörségen is "valakije". a polgármester pedig azt mondta, hogy vigyázzak az ilyen kijelentésekkel, mert ha nem tudom bizonyitani, akkor én nagyon megütöm a bokámat.
2012. jún. 8. 09:42
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy a vádaskodásért megütheted a bokádat, teljesen korrekt válasz. Viszont te tudod, hogy mi az igaz és mi nem. Nincsen rokonod, barátod, akinél meghúzhatnád magadat egy darabig? Én azt látom legjobb megoldásnak, hogy tovább állj! A lányodat úgysem tudod jobb belátásra téríteni, pláne, hogy több joga van pillanatnyilag mint neked.
2012. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
de vannak rokonaim de azoknak is megvan a magánéletük és én nem férnék bele abba.megaztán meddig maradhatnék ott ha bele is mennének?ezenfelül a számlák az én nevemen vannak és engem üldöznek a fizetésével,ráadásként ha elköltöznék akkor is elvesztenénk a lakást és nem csak ő de én is fedél nélkül maradnék.pedig még megtudnám talán menteni, mert kb 200.ezer eddig az össz tartozás "csak".persze ha nem történik semmi lesszmég több is és akkor tényleg a lépcsőház marad.kata
2012. jún. 8. 10:14
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha drogelosztó, akkor tök mindegy, hogy a rendőrök érkezésekor van-e ott drog, vagy nincs. Keresőkutya jelez, mert megérzi. Olyan nincs, hogy ezzel nem foglalkoznak, ha csak nem nagyon nagyban mennek, és pénzelik a zsarukat, ami a mai világban nem kizárt.
2012. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a telefonszámon névtelenül is bejelentheted, hogy mi folyik a lakásban, csak nehogy téged is elővegyenek e miatt.

[link]

2012. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!