Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom visszaél haszon...

A lányom visszaél haszon élvezeti jogaival oly annyira, hogy a személyi szabadságomban és emberi jogaimban is korlátoz. Beteg epilepsziás pánik beteg vagyok de nem vagyok elme sérült és nem szorulok segitségre. Van segitség számomra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 07:11
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
személyesen is tettem bejelentést, még a lopott holmikat isamiket ide hoznak eladásra, abbol volt hogy tárgyi bizonyitékként sikerült bevinnem de semmi...:( ez van.higgyétek el mindent megprobáltam. sajnos az életem a tét.
2012. jún. 8. 10:56
 22/32 A kérdező kommentje:
személyesen is voltam bent még tárgyi bizonyitékokta is vittem egy lopott holmibol. hazaküldtek vele. higgyétek el mindent megprobáltam. mostmár az életem a tét..:( ez van. a lányom ahogy mondani szokta:"igy jártál"..kata
2012. jún. 8. 10:58
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találnak bizonyítékot a végén még képes rágalmazásért feljelenteni, erre gondoltak, mikor mondták, hogy megütheted a bokád.Ő viszont életveszélyesen megfenyegetett téged, ezzel ő is feljelenthető.Hát, miféle rendőrség működik felétek, hogy semmivel nem törődnek?Lehet, hogy távoltartást is kérhetnél.

Én komolyan gondoltam, hogy ha kutyát nem is, de valami párt keress, aki ráncba szedné a lányodat, szerintem az is baj, hogy látja, hogy egyedül tehetetlen vagy ellene és ezt kihasználja.Ha nekem lenne ilyen gyerekem, már falvédőt csináltam volna belőle.Jó, néha nekünk is van vitánk, de ilyen modort nem tűrnék meg az biztos, meg ilyen mocskos drogos társaságot sem.Másik megoldás, ha találsz párt vagy albérlő társat valahol és ahhoz költözöl olyan helyre, hogy ne is tudja, hol laksz.aztán csináljon a házzal, amit akar.Előbb-utóbb úgyis a börtönben fog kikötni és akkor nyugtod lehet.Egyébként miért lett ilyen?

2012. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon durva mit megenged magának,


ha a törvény nem segít próbálj te keríteni valakit

egy erős ember kellene oda aki kidobja a drogos haverjait neki meg leoszt pár pofont.

2012. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
kérdésedre válaszolva: miért lett ilyen? 14 éves korában a nála idösebb nök férfiak behuzták azzal hogy felnötté válhat, és nem kell nekem engedelmeskednie. nem is ment el iskolába és a gyámhatoság elövett. egyévig rejtegették a barátai, pedig még rendörséggel is kerestettük az édesapjával.megvárták ezek mig betölti a 16.-ot és akorra már nem lesz iskola köteles.aztán elökerült de nem jött haza életvitelszerüen igazán. az édesapja beadta volna intézetbe, én nemet mondtam hátha még javithatunk rajta. többször jött haza sirva a lányom amikor fizikailag megverték és én felkerestem ezeket az embereket és elmagyaráztam, hogy felejtsék el a családomat. ám a lányom ujra és ujra felvette velük a kapcsolatot, és nagyobb tiszteletet ad ezeknek mint nekem. már nem volt vissza ut. egyszer feljelentettem a rendörségen de a büntetése pénz birság és felfüggesztett. mára már nagyon ki okositották a "barátai".miért lett ilyen? nem tudom. ahogy szokták mondani biztos követtem el hibákat mert én sem vagyok tökéletes, de amit tudtam megadtam neki egészséges keretek között. ha beteg volt ápoltam, nem vagyok alkoholista még csak nem is dohányzom, igyekszem keresztény életet élni és talán ez az amit ő nem akart, de nem is kényszeritettem rá, mert én magam is ugy tartom mindenkinek magának kell eldönteni mit akar. különben minnél jobban eröltetünk valamit annál inkább sem akarja a gyerek se, még a felnött se.valaki azt mondta hogy a drogosok mindenkit hibáztatnak hogy másokra háritsák, a saját butaságuk kialakulását. talán ennyi.
2012. jún. 8. 23:27
 26/32 anonim válasza:
100%
Te ezek után még a lányodnak mered nevezni??? Hogy lehet valaki ennyire aljas.Mit képzel magáról?Nem akarom ezt mondani ,de ilyen gonosz embert nem láttam még!!!!Hogy képes azt mondani a saját anyjának ,hogy az árulásért halál jár? Gonoszabb mint a sátán!!! Nem ismerem ,de már utálom.....
2012. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nekem magas, hogy 14 évesen elvitték, és nem tudtátok visszaszerezni sehogy sem!
2012. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
kedves hozzá szoló. mint irtam keresztényként probálok élni, azt talán te is tudod, hogy jelenleg a gonosz az uralkodo, és akik nem tudják, vagy nem akarják megismerni az ellenfél taktikáját, azokon sátánnak nagy ereje van és ugy irányitja öket ahogy akarja.krisztus azt mondta: a saját házdnéped lesz az ellenséged. és ez teljesedik. persze fáj, de amit tesz azt Én is utálom.köszönöm az együttérzésedet, jo hogy vannak még jo akaratú emberek, most megyek, mert kikell bögni magam... kata
2012. jún. 11. 21:24
 29/32 anonim válasza:
100%
Kedves Kata én csak egy 18 éves srác vagyok de ugyérzem többet éltem meg én is a kelleténél...ha keresztény életet élsz akkor gondolj bele hogy "Isten útjai kifürkészhetetlenek" de te azt mondod hogy mész a várod a végzetet. Ha keresztény életet élsz akkor hiszed hogy Isten látja a te életed a te helyzeted és hiszed hogy segíteni fog elöbb vagy utóbb! Lehet hogy valamilyen próba elé állít téged ? hát áld a próbát és az erőfeszítéseid meghozzák majd a gyümölcseit! Isten látja a te lelked és látja a te szíved és soha nem fog egyedül hagyni mert ő mindenkiröl gondoskodik és mindenkivel tervei vannak. Ha keresztény életet élsz akkor hiszed hogy nem hiába történnek veled ezek a dolgok és azt is hiszed hogy 1x minden jobb lesz. lehet még ma, lehet hogy holnap de az is lehet hogy csak 5 év mulva de ha hiszel istenben és tiszta a lelked és a szíved akkor nem maradsz egyedül és meg fog jönni a segítség. És ha a valós alapokat nézzük...akkor a lányod azért csak tisztában van azzal hogy neked köszönheti az életét. hogyha te nem lennél akkor ő sem. ez az egyetlen egy gondolat még képes a csodára és képes pofán B*SZNIA a te lányod annyira hogy észbekapjon. Biztosan mindent megtettél érte és biztosan nem a te hibád hogy ő ilyen lett. Mert ugyebár minden ember maga felelős a saját jövőéjért. én csak egy 18 éves srác voltam remélem tudtam valamit segíteni és ha keresztény életet élsz akkor higyj! :)))
2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kedves Kata! Mi történt veled azóta? Remélem rendeződtek a dolgok.
2019. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!