Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h a muter több...

Mit csináljak h a muter több dolgot engedjen?

Figyelt kérdés

Bocs ha tajparaszt bunkó leszek de most nagyon ideges vagyok!


Regény:


Fél 9kor megbeszéltük a barátnőmmel h kimegyünk. Lejött hozzánk, anyám mondta h fél óra múlva legyek itthon (9-re) csak az a poén h mi elmentünk a tescoba és utána meg mindig leülünk valahova és beszélgetünk. Utána felhívtam h maradhatok-e még 1 kicsit az utca végén (ott van a játszótér) mondta h fél óra. Fél 10-kor hazajöttünk és megkérdeztem apától h itt aludhat-e a csaj, megengedte, ő is felhívta az anyját ő is megengedte. Erre kb 10 perc múlva jön anyám mint 1 idegbeteg h fejezzük be a mai napot blabla mintha rosszat csináltunk volna, egyébként is mindig beéget valamelyik ismerősöm előtt. Itt izélek h de nem maradhat itt meg ilyenek, azt mondta h nem. Kikészültem. Hazakisértem (itt lakik a másik utcába, és tavaly nyáron se engedte h ott aludjak pedig ismerik egymást a szüleink) Biztos a korom miatt van vagy nem tudom de ilyenkor lázadok. Elhiszem h piálni meg bulizni nem enged (mondjuk nem is akarok) de itt lakik a barátnőm A MÁSIK UTCÁBA!!! éééés nem engedi... ha rákérdezek akkor az a válasz h "mert" de vele vitatkozni se lehet amúgy. Apa nagyon sok mindent megenged de anya... ilyenkor mindig elhordom magamba mindennek, tudom h nem helyes de kikészít idegileg h nekem semmit nem lehet.

9-10 évesen AZ UTCÁNKBA csak 7-ig lehettem kint, pedig itt kikopogózott a környékről az összes gyerek, én meg nyáron 7-kor már bent ültem. Soha nem engedett sehova. Tesómat 14-15 évesen meg a barátjával (akivel kb 2 hete volt együtt) elengedte 1 másik faluba szilveszterezni, olyan 10km-re innen, engem meg most a másik utcába nem engedett szilveszterezni. És pont tesóm az a kis törékeny izé akit jobban kellett volna félteni mint engem, mert én meg tudom magam védeni, amúgy se vagyok törékeny. Szinte az összes ismerősömet kiengedik főleg nappal ameddig akarják, nekem meg még nappal is meg van szabva h meddig lehetek kint, mintha itthon bármit is kellene csinálnom. Utána meg az van h egész nap gépezek, mit csináljak akkor? mást nálunk nem is lehet.

Azt akarja h örökre kicsi maradjak, de nem veszi észre h ezért kezdem szinte megutálni. Nem aludhat itt a legjobb barátnőm aki a másik utcába lakik, állandóan kussolnom kell, legyek mindig csendbe, legyek itthon mindig, azt csináljam amit ő mond, öltözzek normálisan stb. K I K É S Z Í T ! Nem merek neki ilyenekről beszélni mert amilyen idegbajos tud lenni lekúr 2 pofont, és 1 évig hallgathatom a szöveget. Már a nővéremmel rég rájöttünk h ő nem olyan mint más anyák. A nővérem 20 éves lesz és minden hétvégén a barátjánál alszik, anyám szerint meg ez nem jó dolog mert a barátja anyját biztos zavarja már, közbe meg tök aranyos mert szereti ha tesóm ott van.

Nem akarok én rosszalkodni, csak többet szeretnék!

15L


2012. jún. 8. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát, mert azt szereti.
2012. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem papucs. Régebben az volt h "apa átmehetek xy-hoz? aha de kérdezd meg anyádat. anya átmehetek? nem. de apa megengedte!" és átmentem.
2012. jún. 9. 00:37
 13/16 A kérdező kommentje:
Na, ma magától mondta h itt aludhat.
2012. jún. 9. 12:55
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem mamám ilyen.(anyum meghalt, de mama velünk lakik, és apu ritkán van itthon)

Valamit szeretnék

kérdezd apádat

apu megengedi

mamám az egy dolog, de én vagyok egész nap itthon

2012. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Látnia kell, hogy megbízhat benned. Ha betartod a szabályokat, tovább el fog engedni. Ja és nem muter, hanem az anyukád. Nem hiszem, hogy téged úgy nevez, hogy kölök, már bocsánat. Mert ez a stílus neked se esne jól, de neki sem.
2012. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Lány vagy. Ennyi. Anyám is utálja mikor 11-kor érek haza, mert fél, hogy levernek a bringáról, pedig hiába mondom, neki, hogy amerre én bringázok, ott egy lélek sincs.

Én egy jó tanáccsal tudok szolgálni: kössetek kompromisszumokat, például, ha te kitakarítod a lakást, vagy főzöl, akkor kérd meg, hogy engedjen a szigorból. Én is így szoktam.

2012. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!