Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van már belőle,...

Annyira elegem van már belőle, hogyan tudnám elérni, hogy rájöjjön mit veszít?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval, soha senkivel nem voltam/vagyok ennyire egy hullámhosszon, mint vele. Mások visszajelzései alapján én is illik hozzá, jó hatással vagyok rá.


Amikor összejöttünk először aranyos volt, aztán elrontottam, de 1 év után újra összejöttünk. Akkor is gyerekek, összeköltözés, stb. Majd ahogy durvább lett a munkája, és kezdett kikészülni, úgy lett f.sz velem is. Decemberben még kétszemélyes ágyakat nézegetett, majd hagyott volna kint megfagyni, amikor lementem hozzá 300 kilométerrel arrébbról. Aztán szakított velem neten keresztül. Azt mondta van még esélyem, aztán azt, hogy nem, aztán hogy fontos vagyok neki, de nem tudja mennyire, nem bízik bennem, nem vagyunk egy szinten. Utána volt, hogy két hétig nem szóltam hozzá, és közben az ő városában kaptam állást.


Amikor ezt megtudta, hogy a nővérével testvéri kapcsolatban vagyok, és nála aludtam mikor lakást néztem rámírt, hogy gratulál a munkámhoz. Utána aranyos volt, beszélgettünk, játszottunk. Kihagytam a srác stílusát.


Nagyon makacs, nehéz ember, akinek van pár jó napja, de ha naponta érdeklődöm felőle az agyára megy. Ő a nővérével is 2-3 hetente tartja a kapcsolatot, az apjához is alig szól, pedig ott lakik a szomszéd szobában. Nincsenek barátai, az ismerőseit akkor keresi, ha kell neki valami. Ilyen szempontból én tapadós vagyok, keresem a társaságát, szeretem amikor normális, jól kijövünk.


Folytatom, hogy leköltöztem ide, majd a hét elején elmentem vele vezetni. Beültem hozzá, figyeltem, amikor az oktató kiszállt bátorítottam, mondtam mire figyeljen. Utána visszahallottam, illetve a srác is mondta, hogy miattam ment neki olyan jól, mert ott voltam, ezt az oktató is mondta. Ezután meghívott hamburgerezni, sétáltunk, beszélgettünk. Majd kedden is hívtam, akkor még bírta, bár amikor a segítségét kértem mondta, hogy kicsit gondolkodnom kellene, ésszel kellene segítséget kérnem (pitiáner dolog volt). Akkor még beszélt arról, hogy közös munka, mert lehet itt az én munkahelyemen lenne neki egy jobb állás, mert a mostani munkahelyén kikészítik, illetve van egy általam elvállalt munka, amiben felajánlottam, hogy segítsen, tanul is, és felezzük a pénzt.


Tegnap is felhívtam, hogy sütöttem, ma vinnék neki, mikor ér rá... hát nem tudja meddig dolgozik, meg zaklatom azzal, hogy minden nap felhívom, miért mondja el az amúgy is borzalmas napját, beszélünk a semmiről, illetve játszani is azért nem játszik velem, mert béna vagyok, neki abban van tapasztalata, nekem másban. Ja igen, 14 éves kora óta a gép a legjobb barátja, a legmozgalmasabb napján dolgozik, játszik, alszik.


És már elegem van belőle. Ha van munkája azért vagyok szar, mert a kevés idejéből elrabolok azzal, hogy keresem, és érdeklődöm felőle, mert neki 2 hetente 1 beszélgetés elég... ha nincs munkája akkor azért hisztizik, mert nincs, és nem tudja hasznosan eltölteni, bedepizik. Akkor is hiába megyek át hozzá, vagy hívom fel, azt mondja a süti nem teszi boldoggá, neki pénz kell meg munka.


De azt nem veszi észre, hogy nyalom a s.ggét, komolyan 2 éve játsszunk ezt... hibáztam, de mindenki azt mondja, hog y az csak kifogás, mert akkor közös életet se tervezett volna velem mikor újra összejöttünk. Mindenki szerint jaj annak, aki a felesége lesz, mert sokat fog sírni. Komolyan a legtöbb pasi összetenné a kezét, ha ilyen barátnője lenne, és ez most nem beképzeltség. Igyekszem bevonni a dolgaimba, viszonylag jól is nézek ki, nem vagyok plázacica. A nővére nagyon szeret, meg úgy az egész családja, csak ő ilyen... ha jó napja van akkor nagyon jól elvagyunk, de utána én vagyok a rossz, velem nem lehet kijönni, és nem fogom fel, hogy hagyjam békén...


Annyira elegem van már, hogy töröm magam, munkát igyekszem neki találni azt remélve, hogy hátha akkor megbecsül, és lehiggad, de mintha fel se fogná, hogy segítem... nélkülem reménye se lenne, hogy elmehet onnan... Tudom, hogy el kellene felejtenem, igyekszem, de mikor már túl lennék rajta jelentkezik, és beszélünk, és aranyos... mivel szinte már családtag vagyok, így megszakítani nem fogom a kapcsolatot, illetve szeretnék neki segíteni, nem tudom miért... talán mert remélem, hogy egyszer rájön, hogy értékes ember vagyok...


Kérlek írjatok minél többet, jó lenne ezt kibeszélni, már az is jó volt, hogy kicsit kiírhattam... és aki elolvassa, és értelmesen válaszol is, annak is köszönöm.


2012. máj. 24. 07:05
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Jaj, még azt bele akartam írni, hogy tegnap is mondta, hogy hazaér 4re, és én felhívom mondjuk 5 körül, elveszek tőle 2 órát, és utána még 2 óra, és alhat is, hála nekem semmire nincs ideje. Naja... ma ahogy láttam hajnal 3-4 körül feküdt le aludni, mert addig játszott a számítógépen... amikor én elindulok dolgozni, ő akkor fekszik, és utána panaszkodik hogy fáradt, és ingerült...
2012. máj. 24. 07:07
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy játékfüggő vagyok, szóval úgy vedd figyelembe azt, amit mondok:

Az egészről az tehet, hogy ennyit játszik. Ha erről leszokna, normális ember lenne. Nem az, hogy kevés ideje van, csak minden maradék idejét a játékokkal akarja tölteni, szimplán azért, mert függő. Ezt kéne megszüntetni valahogy, legalábbis csökkenteni.

2012. máj. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

"Annyira elegem van már belőle, hogyan tudnám elérni, hogy rájöjjön mit veszít?"


Igazán nem az a célom, hogy megbántsalak de már a kérdésedben benne van a válasz. Miért gondolod, hogy Ő is úgy érzi veszít valamit?

Egyszerűen nem akar téged. Gondolom, ezt valahol Te is érzed, csak nem vallod be magadnak mert egyszerűbb azt gondolni, hogy a Te tökéletes egyéniséged hatalmas veszteség neki, amire rá kell jönnie.


Ne haragudj, de ha valami ilyen szinten kusza és nem működik, akkor hagyni kell a fenébe. Attól, hogy vannak jobb napjai még nem jelenti azt, hogy akar tőled valamit barátságon kívül.

Hagyd elmenni, ne mássz rá, és ne menj az agyára, inkább várd meg amíg eljön a nagy Ő, aki szemmel láthatóan nem ez a férfi lesz.

2012. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Őt igazából szerintem nem érdekli, ahogy az se, ha mindenki elpártolna mellőle. Nem hiszem, hogy nagyszerű vagyok, de muszáj vagyok, különben azt is elhiszem, hogy soha nem lesz senkim többé. Én próbálom hagyni elmenni, de valahogy mindig összeakadunk, utána 1-2 napig jó, majd megint gáz... de akkor nekem már megint késő...
2012. máj. 24. 07:38
 5/30 A kérdező kommentje:
Ja, és a jobb napjain tényleg jól állunk, de ő nem is akar semmilyen társas kapcsolatot... nála ez úgy működik, hogyha kell neki kiveszi a szekrényből, foglalkozik vele, aztán elteszi... tőlem is ezt várná, hogy amikor kellek ott legyek, aztán hagyjam békén.
2012. máj. 24. 07:39
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Pont ezért írtam, hogy hagyd a fenébe. Miért gondolod, hogy többet nem lesz senkid?

Miért maradsz egy számodra méltatlan és megalázó helyzetben?

Az egyedüllét is sokkal jobb annál, mintsemhogy valakinek a kapca rongya legyen az ember.

Emellett ha tényleg elengedted volna,nem tudna újra és újra felbukkanni, és nem tudna újra és újra hülyét csinálni belőled.

Valamint azt sem értem, hogy hogy-hogy pont abban a városban kaptál munkát? Nekem úgy tűnik, hogy Te mész utána folyton. Nem Ő bukkan fel újra és újra, hanem Te.

2012. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mert ő hangoztatta még anno, hogy minden másabb lenne, ha itt lennék... így beadtam itt is pár helyre a jelentkezésem, meg Pestre, meg az otthonom környékére... és itt kaptam állást... mondhatni a sorsra bíztam... viszont ő bukkant fel, mert én nem kerestem, ő írt, hogy gratulál... aztán ő hívott, stb...
2012. máj. 24. 07:53
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Kevés ember szereti,ha ennyire ráakaszkodnak. Ő egy normális kommunikációt akar fenntartani veled, semmi többet.
2012. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy akkoriban naponta kereste a társaságom, aztán bekattant, és megint az agyára mentem? Ha én nem keresem, akkor ő elkezd naponta keresni, ha meg keresem, akkor az agyára megyek... ez normális kommunikáció? És az, hogy naponta érdeklődöm, hogy mizu, az nem normális? Mással is naponta beszélek...
2012. máj. 24. 08:20
 10/30 A kérdező kommentje:
Ja, meg velem tervezett kimenni külföldre is, velem tervez sok mindent, mert kb én vagyok az egyetlen, aki elviseli... szóval...
2012. máj. 24. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!