Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan szomszéddal, aki mindennap részegen ordibál az élettársával az udvaron? Már nemszeretek kimenni az udvarra mert torkaszakadtábol ordibál naponta órákhosszat, kénytelen vagyok ezt hallgatni?

Figyelt kérdés
Kertes vidéki házban lakunk ahol nyugalomban szeretnénk élni.Szóltam neki,hogy kissebb hangarövel ordibáljon de még neki állt feljebb.
2009. júl. 3. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Átmész és lezavarsz neki hatalmas sallert!
2009. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak a probléma egyik része, hogy Neked nincs nyugalmad. Másik része, hoyg egy nőt rendszeresen bántalmaznak.

Én a helyedben az élettárssal próbálnék beszélni, ha egyedül van, próbálnám biztatni, hogy ezt ne tűrje, megkérdezném, hogy tettlegesen is bántalmazza-e és ha igen, egy előre megírt cetlit a kezébe nyomnék, melyen megadnám neki a NANE elérhetőségeit:


NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

Biztonsági információk külföldi munkát kereső fiatal nőknek: 06-80-630-125 (kedden és csütörtökön délután 2 és 6 között)

Postacím: 1447 Budapest, Pf. 502.

E-mail: info@nane.hu ** Internet: www.nane.hu

2009. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!