Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a párotok elöző házasságából születettekkel?

Figyelt kérdés
Még az anyósom is kiborúl tőlük,pedig a nagyanyjuk.....
2012. jún. 10. 19:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen,ez a probléma,néha felrobbanok a viselkedésüktől,ha rászólok akkor én vagyok a mostoha....
2012. jún. 14. 19:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Én elvből össze se jönnék olyannal akinek már van gyereke egy régi kapcsolatából.. Akadt már egy nálam (1 évvel fiatalabb srác, Én most vagyok 23) aki össze akart velem jönni, és volt gyereke.. bár a gyerek nem nála lakott csak 2 hetente találkoztak, a srácnak se munkája, semmije nem volt, de Én inkább menekültem.......... Nekem ez nem kell 23 évesen.. fiatal vagyok még, és nem vagyok hajlandó más gyerekével papás-mamásat játszani.. Kicsit erős, de ez van.. Ha meg vki nem akar gyereket, védekezzen, Én legalábbis azt teszem
2012. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!