Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy úgy gondolom jó lenne ha elmennék egy pszichológushoz. Nem azért mert megőrültem vagy ilyenek csak jó lenne valakivel beszélgetni bizonyos dolgokról amikre mások szerintem nem tudnak jó választ adni. Nagyon rosszban vagyok tesómmal és nem is nagyon szeretem, legtöbbször nem is beszélünk de ha igen annak veszekedés a vége. Mindig ideges vagyok ha itthon van. Már nagyon elegem van belőle. Mondtam már szüleimnek is hogy vigyenek el de azt mondták hogy nekem nincs szükségem erre....ők nem értik ezt az egész helyzetet.

Hogyan vegyem rá őket ? Vagy szerintetek jót tenne?


2012. jún. 12. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha te úgy érzed hogy jót tenne, akkor jó ötlet. Nem tudom hány éves vagy, de ha még iskolás, akkor fordulhatsz az iskola pszichológushoz, azért nem kell fizetni, és a szüleidnek sem lesz annyira feltűnő ha bent maradsz a suliban plusz egy órát.
2012. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én is az iskolapszichológust javasolnám, ha még suliba jársz. Vagy vannak direkt fiataloknak segítő szervezetek, amik ingyenesek.

Szüleid miért nem akarják, hogy pszichológushoz menj? Anyagiak miatt?

2012. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!