Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő sosem megy férjhez...

Ha egy nő sosem megy férjhez és nem szül gyereket, nem fogja öregkorában úgy érezni, hogy nagyon fontos dolgok kimaradtak az életéből?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 18:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Az én szenvedélyem a motorozás, akkor most mondjam azt, hogy aki nem szeret motorozni az csak ámítja magát?

Már nem vagyok túl fiatal, gyerekre nem vágyom, mert korlátozna, meg férjre sem, csak nem tudom, hogy öregkoromban nem fogom hiányolni?!

2012. jún. 14. 18:39
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hülye példa a motor, de nem örülnél egy társnak, akivel tök jól elvagy, ő is motorozik stb.
2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A motor nem példa, mert tényleg motorozok, és nem tudom az életemet elképzelni motor nélkül. Párom van, de férjhez menni meg gyereket szülni nem akarok.
2012. jún. 15. 17:27
 24/30 anonim ***** válasza:
Most férj vagy pár teljesen mindegy, egy társ, én erre értettem.
2012. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
39%
Azért azt elképzelni, hogy valaki máshogy élné az életét, mint te, nem olyan nehéz. Nagyon ostobának kell lenni, ha ezt nem érted.
2012. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, látom nem vagy egy IQ bajnok!
2012. jún. 16. 08:04
 27/30 anonim ***** válasza:

De, az vagyok, a 76%-ossal diskurálok.

Bocs, félreérthető volt.

2012. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig te vagy az ostoba, feltett egy kérdést és mindenki leÍrta a véleményét. Nekem ez a véleményem és nem hiszem, hogy ettől ostoba lennék. Ha más úgy gondolja rendben, nem hÍvom ostobának ezért. Érted?
2012. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Csak a stílusod kicsit gusztustalan.
2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az életútja és a vágyai, nem lehet ennyire általánosítani. Ami nekem/nekünk megfelel az másnak simán lehet ellenszenves vagy hasztalan dolog (sokmindentől függ)


Olyan meg nincs az én értelmezésemben hogy "valami kimarad az életemből". Arra van időm amire szánom mindegy mik azok, ha másnak ez abban nyilvánul meg hogy szerinte rossz életet élek netán kimarad valami az életemből, nos... Magamnak akarok megfelelni nem más álmainak.

2014. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!