Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nyomoznátok utána a helyemben?

Ti nyomoznátok utána a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nagyon tehetős a párom,így a városban is vannak lakásai,de vidéken él. A vidéki,családi házában sohasem jártam, a szüleit nem ismerem (nem vele laknak,mellette). Kezd oszlani a rózsaszín köd,és több,mint gyanús, hogy esetleg házas,vagy van valakije. Alig alszik velem, és állítólag rengeteg a munkája, ezért sokat kell még este dolgoznia, és fáradt,ezért alig látom. Ha rákérdezek, mert rászoktam, még ő van felháborodva, sosem ad egyenes választ.

Egyik barátom felajánlotta,hogy kivisz hozzá,csak nézzünk körül, esetleg kinyomozzuk valami kamu dologgal él-e valaki még vele. Igazából nem hajt a bosszú,én szeretem, de kezd felnyílni a szemem. Ti is a dolgok után mennétek,ha nem kaptok egyenes választ sosem? Ha igen, milyen módon? Igazából így nehéz élni, és biztosra szeretném tudni.

Nő vagyok


2012. jún. 13. 00:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok a nyomozgatás, telefonban kutakodás híve, de ez az eset több, mint gyanús. Sőt! Nagyon-nagyon gyanús. Fogadni mernék, hogy van valakije vagy házas.

Szóval én mindenképpen utánajárnék. Két alatt nem mutatott be a szüleinek és nem voltál nála sem.

Hétvégeken sincs veled?

2012. jún. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem tartja el a másikat, külön lakunk, de a lakásában tudunk találkozni,gyakran vagyok ott. Igen,tudom,ez olyan tart egy kisállatot érzés az ő tökéletes élete mellé. Egyénként keddről szerdára nyílt fel így a szemem, eddig még én tartottam magamat baromi szerencsésnek,hogy van nekem. Közösségi oldalakon nincs fent, de a családja sem, de a címét tudom,ez elég.
2012. jún. 13. 06:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nekem is az jön le,hogy van valakije. 2 év után,azért már komolyodik a kapcsolat.Akkor azért már ismerned kellene a rokonait.Elvégre nem 2 hetes/hónapos kapcsolatról van szó.

Nem nagyon találkoztok,ez is gyanús,a rengeteg munka is.Ha annyira gazdag,akkor minek dolgozik ennyit?Mit dolgozik?Ezt legalább elmondta?

A telefonszáma legalább az ő nevén van?Beírod tudakozóba a nevét lehet több számot is kiad.És azok alapján el is tudsz indulni.Viszont én sem vagyok nyomozós,de ilyen esetben elfogadnám a barátod segítségét.És körül néznék hogy él a párom,ha már ilyen gyanús.

2012. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nyomoztam hasonló helyzetben és sajnos beigazolódott a gyanúm.
2012. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen menj le. de a kutakodást hagyd az ismerősödre, mert őt nem fogja a pasi felismerni, ha az utcán sétál és bámészkodik :) vagy akkor érdemes oda menni mikor biztos nincs ott, tehát ki lehet nyomozni hogy tulajdonképpen kivel is él.
2012. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!