Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok a nővéremre....

Irigy vagyok a nővéremre. Nagyon csúnya dolog?

Figyelt kérdés
13 évvel idősebb tőlem, én most 23 vagyok, ő 36. 21 évesen ment férjhez, majd jött 23 évesen az első, 26 évesen a második gyerek. Igaz hogy a férjével eleinte nem volt tökéletes minden (megcsalás, külön élés egy darabig) de az utóbbi kb 10 évben már nagyon jól élnek. A férje mindent megtesz neki, elhalmozza ajándékokkal, anyagilag is nagyon jól állnak, van egy gyönyörű házuk stb. Ott van neki a 2 szép kislánya, nekem meg kapcsolatom sincs, és az jár a fejemben hogy hol fogok én tartani így 36 évesen....
2012. jún. 14. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert ő már 18 évesen megtalálta az igaziját, fiatalon lett anyuka, 36 éves és már 13 éves gyereke van. Engem anyukám 35 évesen szült, és volt hogy azt mondták rá hogy a nagymamám....És félek hogy én is így fogok járni...
2012. jún. 14. 13:38
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Az igazija az lenne, aki már a kapcsolatuk elején megcsalta? Vagy az, aki elhalmozza pénzzel? Ez kellene neked? Én ilyesmire nem lennék irigy, max arra, hogy fiatalon lett anyuka(ha te is az akarsz lenni).

Amit leírtál, az nem épp az ideális kapcsolat szerintem. Ennél jobb az egyedüllét is. Ne feledd, az embernek mindig az kell, amije nincs. A nővéred elvesztette a fiatalságát, mikor a két gyerekkel külön élt a hűtlen férjétől, nem épp irigyelni való dolog.


A kapcsolatra meg ne görcsölj rá, mert akkor tényleg nem lesz, legalábbis nem olyan, amilyet szeretnél, csak egy pótlék.

2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem irigység, vagyis inkább egészséges irigység, hogy neki ennyi idősen már családja van. De ne feledd az éremnek mindig 2 oldala van. Lehet ő is irigy rád, hogy te 23évesen bulizhatsz, fiúzhatsz, ő meg 23évesen pelenkázott.
2012. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Szia. En 34 vagyok a hugom 23. 30 evesen mentem ferjhez ket pici gyermekem van kulfolon elunk jol megvagyunk.Otthon jol fizeto allasom volt most a kicsikkel vagyok itthon. A hugom is irigy ram szerintem. De elfelejti, hogy ahol most tartunk nekem sem ugy pottyant az olembe hanem sokat aldoztam es tettem, tettunk erte. En sporolos voltam mindig, dogoztam a jo kis m.helyemen, o meg koltekezos es nem akar dolgozni. Na ebbol nem lehet semmit elerni. De a jo szinvonalat szeretne. En anno masik varosba mentem dolgozni es egy szobat bereltem a hugom rogton egy egesz lakast akar berelni ugy hogy suliba jar keresete nincs fizessek ki a szuleink. O ezt szeretne.


Szerintem ne legyel irigy a noveredre mert ahogy olvasom rogos volt az utja. Meg te is megtalalhatod a nagy szerelmet boven van ra idod es 36 evesen meg elhetsz sokkal jobban mint ok!

2012. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma emberi sors, még akkor sem, ha testvérekről van szó. Neki így jött össze az élet, neked máshogy, máskor fog. Az irigységet csak te érzed, a nővérednek valószínűleg fogalma sincs róla, ő éli vidáman az életét, te pedig magadban puffogsz. Jó ez neked?
2012. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kellenél nekem, ilyen irigy csajjal nem foglalkozunk.
2012. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd egyszer bejön az élet. :D
2017. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!