Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél a tanároddal,...

Lefeküdnél a tanároddal, főnököddel, ismerősöddel stb. egy jobb jegy, jobb állás érdekében, úgy hogy mellette van párod, és tudod, ez egy nagy kiugrási lehetőség lenne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

Fujj neeeeem... Inkább megbuknék az érettségin de egy tanárral?? úúúú...

De amúgy miért vannak lepontozva azok, akik igen?! Erre a kérdésre az igen éppen olyan válasz, mint a nem!!

2009. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%
Elképzelhetőnek tartom, hogy igen. Attól függ, milyen az illető.
2009. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

13:54-es hozzászólóval nagyon egyetértek.

Egyrészt: nem, nem feküdnék le senkivel előrehaladásért. Van nekem fejem, meg kezem, majd azzal megkeresem a kenyérkémet magamnak.

De engem ugyan nem érdekel, ha más igen és ezt be is vállalja. Azért nem kék lepontozni. Ez az ő szabad véleménye és hozzáállása.

2009. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem, biztos h nem, ez nem az én stílusom.
2009. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen az is a kérdésre válaszolt, aki egy ilyenbe belemenne, de közülük én csak azt pontoztam le, aki azt írta, hogy "természetesen", ugyanis ez cseppet sem természetes.
2009. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Alapból képtelen lennék olyannal lefeküdni, akit nem kívánok - ez nem prüdéria, számomra a szex a vágyról és az élvezetről szól, érdekek ebbe nem férhetnek bele; továbbá, ezen felül is a képességeimmel, tehetségemmel, munkámmal, teljesítményemmel akarok érvényesülni, nem a kinézetemmel vagy a szexualitásommal.

Ha valaki így jut előre, az nem igazi, mert nem róla szól. Nem vetem meg, de sajnálom az ilyet, mert a k.rválkodás szerintem soha nem lehet autentikus női döntés. Ebben az esetbe pl. önbizalomhiányból fakad - fél, hogy magától nem tud érvényesülni. Nekem alapvető igényem, hogy tiszteljenek, és tudjam tisztelni magamat.

2009. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%

azért írtam, hogy természetesen, mert egy nagy kiugrási lehetőséget bizony nem szalasztanék el még ilyen áron sem. tudom, hogy az én gondolkodásom bizarr, elég egyedi sok dologban, de hát, ez vagyok én. én már nem vagyok olyan fiatal, 30 vagyok, ezért is gondolkodom másképp. fiatalon még én sem tudtam volna elképzelni.

azonkívül sokféle kapcsolat létezik, sokan szintén megcsalják a párjukat, nem is ilyen "nemes cél" érdekében, hanem pusztán élvezetből. csak ugye, nem derül ki. alig van ma már olyan hosszútávú kapcsolat, ahol totális hűség lenne a másik irányába. ebből én ezért sem csinálok ügyet, bár tudom, hogy a felfogásom abszolút nem átlagos, nem is várom el, hogy megértse bárki is.

mindenesetre kíváncsi lennék a nagy erkölcsökre, ha átlagfizetésből élő nőknek pl. azt mondanák, hogy itt van 1 millió vagy fél millió, "csak" le kell feküdni érte valakivel, hányan hagynák ott, megnézném én azt.

2009. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%

Aki így jut előre, és nem a tehetsége, rátermettsége... révén, az nem igazi, és ha híre megy annak révén, aki kihasználta (márpedig egy férfi ilyent nem hallgat el a haverok elől), esetleg mások is visszaélnek egy ilyen könnyű menet lehetőségével. Nem aláznám meg magam a pénzért.

Plusz tartom magam annyira rátermettnek bármiben, hogy képes vagyok véghez vinni és tisztességesen megélni ilyen megaláztatás nélkül.

2009. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
nem!!
2009. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

Jobb allas erdekeben persze. Es mennyien meg is teszik! Sokszor az emberek szettarjak a karjukat, es azt mondjak, nem ertik, hogy lehet hogy XY-ilyen jo allasa, fizetese, beosztasa van. Hat ugy, hogy lefekudtek a fonokukkel. Aztan egyetlen ejszaka megvaltja az eletuket, teljesen igazuk van, okos nok!

Ez egyfajta protekcio. Marpedig protekcioval jol lehet helyezkedni, egyetlen ember egyetlen perc alatt megvaltoztathatja az eletunket, jo iranyban.

Te is erre keszulsz kerdezo?

2009. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!