Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél a tanároddal,...

Lefeküdnél a tanároddal, főnököddel, ismerősöddel stb. egy jobb jegy, jobb állás érdekében, úgy hogy mellette van párod, és tudod, ez egy nagy kiugrási lehetőség lenne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19%
Ha komoly kapcsolatom lenne, semmiképp. de amúgy meg igen, mrt ha nem tenném meg, lehet hogy örökre bánnám a hülye szívjóságomat meg erkölcsösségemet.
2009. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%
Jobb jegyért, vagy állásért biztos nem. De biztosan van olyan helyzet az életben, amikor igen.
2009. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem tartom kizártnak, de nagyon helyzetfüggő.
2009. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Utána sosem tudnék többet tükörbe nézni.
2009. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
Aki csak így tud előre jutni, az nem is érdemli meg, aki pedig így él vissza a hatalmával, az a szememben egy utolsó senki, és az ilyent kerülni kell. Isten nem ver bottal, az ilyen dolgok visszaütnek, lehet, hogy nem azonnal, de biztosan.
2009. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem tartom valószínűnek, de lehet, hogy kerülhetnék olyan helyzetbe, hogy igent mondok. Viszont ilyen estebne szerintem félő, hogy nem "csak" egy alkalomról szólna a dolog. Azt az állás megis kell tartani, és lehet, hogy az csak még több szexszel menne. Akkor meg már miben különböznék a qrváktól?
2009. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a kérdést csak pusztán kíváncsiságból tettem fel, hogy ki hogy áll ehhez a dologhoz. hál istennek még nem kerültem ilyen helyzetbe. a jelenlegi páromat annyira szeretem, hogy nem tudnám megtenni. ha pedig nem szeretném ennyire, már nem lennék tovább ebben a kapcsolatban. ha nem lenne párom, lehet máshogy állnék ehhez a dologhoz, de az biztos, hogy nagy lelki törést okozna, mindenféle érzelem nélkül. remélem soha sem fog az élet ilyen helyzet elé állítani, és enélkül is mindent el fogok tudni érni. nem pontoztam le egyébként senkit, mivel nincs jó válasz erre a kérdésre.

2009. júl. 6. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!