Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan fizet a logopédusi...

Hogyan fizet a logopédusi állás? Van lehetőség "maszekolni"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon CSAK maszekolni lehet :p Már ha nem akarsz éhenhalni.
2010. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp most keresek a fiacskámnak logopédust. Hát nem tudok válogatni, nincsenek sokan. Szerintem igen. Az első konzultációnk 2000 ft lesz. Ha gondolod később megírom mennyi lesz egy óra ára. Abból ki tudsz indulni.

Még annyit, hogy nem vet fel a pénz, de ha az ember a gyerekének jót akar (márpedig a legtöbb jót akar)akkor befekteti azt a pénzt a "jövőjébe", hiszen szép, tiszta beszéddel sikeresebb, boldogabb ember lesz.

2010. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, várom majd az értesítést az óráról:)
2010. jún. 25. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kissé késve, de ígéretemhez híven itt vagyok. Ma voltunk először logopédusnál. Fél órás foglalkozásért 2000 Ft-ot fizettem. És ez egy tolnai kisváros.

Szóval szerintem jól fizet :-)

Félreértés ne essék, megéri. Ha szépen fog beszélni a gyerek, az minden pénzt megér!

2010. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!