Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy a tündéri...

Létezhet olyan, hogy a tündéri anyós-após jelölt az esküvő után vagy egy idő után átmenjen áskálódóba?

Figyelt kérdés

Nagyon tündériek a párom szülei, jóban vagyunk, és ahogy mondják szeretnek is. Nekem is mindent úgy meg akarnak adni, ahogy a fiuknak. Tényleg jó a kapcsolat.

De anyukám kicsit beleültette a bogarat a fülembe. AZt mondta, hogy apu szülei vele is ilyenek voltak, de az esküvő után eltelt egy bizonyos idő, és a visszájára fordult ok nélkül.

Előfordulhat, hogy velük is így lesz?


Kicsit azért is félek ettől, mert a páromnak van 2 féltesója, akikkel nincsenek jóban. Részben ott a házastárssal van a gond.


Szerintetek?


2012. jún. 18. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Anyukád a legjobb példa arra, hogy igaza van...

De ő már az esküvő előtt rákapcsolt.

2012. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erősen úgy tűnik, hogy a férjed már nem is ok nélkül tenné fel ugyanezt a kérdést. Anyukád máris átment áskálódóba.
2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félnék ettől.
2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor nem csak nekem tűnik úgy. :))
2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem, anyu imádja tényleg a párom, azt mondta, hogy ő az első ember, aki illik hozzám, és el tudja képzelni mellettem. Ezt akkor mondta, mikor pont egy vita után volt apu szüleivel. Hála isten vele barátnők vagyunk, így látom, ha valami nem tetszik neki. Mert én nem bírnám, ha velem is azt csinálnák, amit ővele.. :(
2012. jún. 18. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Olyan,hogy ok nélkül,olyan nincs!!!!Csak Anyukád már nem "emlékszik" az okra.Vagy nem akar.De ne fírtasd,nem számít.Ha Te nem változol meg,ők sem fognak.
2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Anyu 30 év után is nagyon jóban van az anyósával. Még élt nagyapám vele is nagyon jól megértették egymást.

Soha nem voltak puszi barátnők, nem nyalták egymás hátsóját, egyszerűen csak tisztelték egymás privát életét.

2012. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg nincs olyan, hogy ok nélkül. Általában az anyósok hatalmas pcsök, csak a beetetés fázisban jól titkolják. :D
2012. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De, sajnos van olyan aki ok nélkül válik áskálódóvá. Az édesanyám is ilyen típus. Ő az ember szemébe, tündérien aranyos, majd ahogy telik az idő a háta mögött elkezdi fúrni. Ez sajnos igaz a magán és a munkakapcsolataira is és a család sem kivétel. A párommal remekül megvagyunk már 8 éve, van 2 gyönyörű gyermekünk is, anyukám mégis fúrja a páromat, annak ellenére, hogy elmondta, ha fia lenne, pont ilyet szeretne (engem nem izgat, egyik fülemen be, a másikon ki), de ugyanezt teszi édesapámmal is (36 éve házasok) és tudom, hogy velem is, tehát volt időm hozzáedződni. :)
2012. jún. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyám nem ilyen,de csak mert ő már megismerkedéstől áskálódik,tehát ő nem változott semmit.

Párom anyja viszont ilyen,bár nem esküvőnél változott,hanem összeköltözésnél.Előtte tündéri aranyos,össze is tettem a két kezem,hogy sok nemnormális fiús anyuka után végre valaki nem kötözködik,elfogad,talán még szeret is.De összeköltözéstől átváltozott,fúr ahol tud,minden lettem csak jó nem.

A bűnöm,hogy "elvettem" a picifiát...

2012. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!