Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy a tündéri...

Létezhet olyan, hogy a tündéri anyós-após jelölt az esküvő után vagy egy idő után átmenjen áskálódóba?

Figyelt kérdés

Nagyon tündériek a párom szülei, jóban vagyunk, és ahogy mondják szeretnek is. Nekem is mindent úgy meg akarnak adni, ahogy a fiuknak. Tényleg jó a kapcsolat.

De anyukám kicsit beleültette a bogarat a fülembe. AZt mondta, hogy apu szülei vele is ilyenek voltak, de az esküvő után eltelt egy bizonyos idő, és a visszájára fordult ok nélkül.

Előfordulhat, hogy velük is így lesz?


Kicsit azért is félek ettől, mert a páromnak van 2 féltesója, akikkel nincsenek jóban. Részben ott a házastárssal van a gond.


Szerintetek?


2012. jún. 18. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen félelmem. Nagyon szeretem a párom szüleit, mert nagyon aranyosak, ott segítenek, ahol tudnak, igaz eddig a 1,5 év alatt 2X 1 hetet voltam náluk, mert messze laknak. Nem engedtek semmit kicsit rosszul is éreztem magam, hogy nem mosogathatok el még magam után sem. Igaz mi még nem esküvőben gondolkodunk csak az összeköltözésen, de bízom a jövőnkben, hogy nem lesz ebből áskálódás.

Szerencsére az anyai nagymamám jó anyós, apu jól kijön vele.

2012. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Osszekoltozés és végul a gyerek hozza a problémát. Mindenbe beleszol, mindent kritizál. Ezt o nem így szokta, ezt nem ugy csinálná stb. Annyit tudok ajánlani, hogy kulon koltozzetek, ne a szulokkel, ugy elviselhetobb a dolog.
2012. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!