Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagy mellü párti férfi ha...

Egy nagy mellü párti férfi ha kis mellüt vesz él és par évmulva már nem olan nagy a szerelem nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha összejött veled akkor szeret. Ha van benne elkötelezettség akkor veled marad.

Akkor lesz majd baj ha valamelyikőtök úgy érzi hogy nem akar tovább dolgozni azért hogy a kapcsolat jól működjön.

2012. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Drága, Szöszi! Csináltasd meg nyugodtan, ha van rá pénzed, nehogy már ezen bukjon el a boldogságod!( O, tempora, o, mores!)
2012. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván a hölgy nem a nagy mellével hódította meg, akkor miért kell félni? Ha valakiben ilyen felmerül, ott már magába kell néznie, ennyire nem lehet valaki bizalmatlan már a kapcsolat elején a párjával szemben.
2012. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nem akarom megcsináltatni!lenne rá pénzem de nem éreznem jol magam ugy. Pl hajat se festek mert a tmeszetes dolgokat szeretem. Csak látom hogytetszik neki a nagy tvben pl azok a kedvencei gaal noémi stb.de szoba hoztam es azt mondja szep formas es nem kene neki szilikonos
2012. jún. 19. 09:41
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Más dolog a nagymellű-pártiság, meg más dolog a házasság. Szerintem az ember nem a mellét veszi el a nőnek feleségül. Lehet, hogy nekem a magas vörös fehérbőrű csodák tetszenek, de volt már nem is egy feleségem, egyik sem sem volt vörös és fehér bőrű. De ettől tetszhetnek a vörös és fehér bőrű nők. A feleségemnek meg, akit nagyon szeretek, teljesen mindegy, hogy milyen színű a haja vagy mekkora a melle, ő a legszerethetőbb nő a számomra.
2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy megnézi a nagy mellett még semmi nem jelent. A lényeg, hogy kit vett el. Minden férfi megnézi a nagy melleteket. A szerelem mértéke nem egyenesen arányos a mellek méretével!
2012. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha a helyesírásod nem zavarja, akkor ez már csak apróság.
2012. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem minden férfi azt mondja a nagymellű nőkre, hogy jaj de jó. De nem kell mindenek. Mint a nők is azt mondják a nagy farokra, hogy huuuu, de azért az ágyban az fájna :D
2012. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem számít már ha elvesz feleségül.Persze mindenkinek van egy zsánere de mikor beleszeret valakibe és összekötik az életüket ezek háttérbe szorulnak.Legtöbbünk nem azzal éli le az életét akit megálmodott romantikus képzelgéseiben mégis boldogok vagyunk,lehetünk.Egyszóval szerintem nem lesz pont ebből gond később.
2012. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Igen szomorú lennék ha ilyeneken csúszna el egy házasság...
2012. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!