Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagy mellü párti férfi ha...

Egy nagy mellü párti férfi ha kis mellüt vesz él és par évmulva már nem olan nagy a szerelem nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
Én fogytam 15 kilót és lement a mellem teljesen, ezért félretettem pénzt és elmentem megműttetni. Nekem a régi melleim nagysága kellett, nem pedig egy deszka, ezért én ezt bevállaltam, több az önbizalmam és a férjem is imádja.
2012. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak a mellméret alapján választ párt, akkor nem is mennék hozzá akkor se, ha nekem lennének a legnagyobb dudáim az országban és a pasi milliárdos lenne. De gondolom, ha az neki az elsődleges szempont, akkor nem is fog egy kisebb mellűt elvenni.
2012. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, hogy ilyen hülyeség eszedbe jut?
2012. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
minden pasi szereti a nagy ciciket,de kevés az aki így választ feleséget-szerencsére. amúgy meg szülsz 1-2 gyereket és másris megnő a cicid :) nekem 70b-ről 90c-re nőtt
2012. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
Páromnak a volt barátnőjének nagy melle volt,nekem kicsi mégis engem fog elvenni!! :)Nem ez számít.Régen rossz,ha valaki mellméret alapján választ.
2012. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
19
2012. jún. 19. 10:38
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

A nagy mellek vonzzák a tekintetet, ezért megnézik az emberek. Még a nők is - mert látványos, nem azért meg szexuálisan izgató egy hetero nő számára.


Egy házasságban ez nem számít. Ha valaki annyira rá van kattanva egy külső tulajdonságra, az eleve nem fog olyan választani partnerének, aki nem felel meg ennek.


Egyébként saját példám: mellkasom síkabb volt, mint Hollandia. A férjemet nem zavarta, nem számított. Viszont engem igen, nem tetszettem magamnak. Sokáig gyűjtöttem rá, majd vele is megbeszéltem, hogy mit szólna, ha a tudomány oldaná meg, amit a természetnek nem sikerült.

Azt mondta, hogy ha én ettől boldogabb leszek, támogat - annyit kért, hogy ne essek túlzásba és ne két dinnye legyen (bár ilyen tervem nekem se volt és fizikailag is képtelenség lett volna).

Nem a melleim miatt szeret, ezért laposan is tetszettem neki és most is, hogy már vagy két alma méretű mellem.

2012. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Nahát... 19 évesen még ezen parázol? Ezt tinikorban ki kellett volna nőnöd...

Amíg ilyesmik eszedbejutnak, addig a házasságod kudarcra van ítélve és nem a mellméreted miatt. (Majd a többiek elmagyarázzák, nem én akarok lenni a szemét.)

Szintén 19L

2012. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak a nagy melledért vesz el, akkor már rég rossz a dolog.
2012. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hízzál picit,az is segít már akár 5kg is
2012. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!