Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a párom korkülönbség...

Elhagyott a párom korkülönbséges okokból, van esély, hogy elkezdek hiányozni az életéből?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve voltunk együtt, minden jó volt, az utóbbi időben különösen jól kijöttünk, soha egy veszekedés, mindig vidámság volt, minden este órákat beszélgettünk neten, amikor itt aludt egész este öleltük egymást, úgy érzem megtaláltam a másik felemet...


Viszont egyik napról a másikra jött a hidegzuhany, mondta hogy nagyon megszeretett, szeretett velem lenni, de neki ez mégse megy, nem akarja tovább húzni...


Van közöttünk 9 év,ő már egyszer elvált, többször mondta, hogy családra vágyik, viszont 22 évesen nem akarja elrontani az életemet. Magyarul fiatalnak tart magához.


Szerintetek van értelme reménykednem, hogy elkezdek hiányozni az életéből?


2012. jún. 19. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne reménykedj...már más utakon jár...megismerkedett valakivel...............
2012. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal, akik szerint ez lerázós duma. Amikor a pasi nagyon azt bizonyítja, hogy a te érdekedben szakít, ott valami nagyon sántít, a konkrét szakítást akarja lazábbnak feltűntetni.
2012. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, hogy te vagy a lány? totál azt hittem, a fiú vagy... férfiról még nem hallottam, hogy dobna egy fiatalabb csajt a korkülönbség miatt...
2012. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!