Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok erre? Mit...

Ti hogy reagálnátok erre? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Ő/30 Én/24

Párom elmondása alapján soha egy korábbi barátnőjét nem mutatta be a családjának. (A leghosszabb 5 éves kapcsolatát sem) Azt mondta náluk ez nem szokás, majd a feleségét bemutatja. És szerinte jobban járnék ha nem találkoznék velük. Nagyon rosszul esett, amiket mondott. Először azt hittem, csak nem akar felvállalni és nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat, ezért én is próbáltam így hozzáállni az egészhez. Csakhogy ahogy telt az idő párom tulajdonképp családtagnak érzi magát nálam, szüleim is nagyon szeretik és sokat van itt. Ezért kicsit rosszul érint, hogy én még csak a családját sem láttam, még futólag sem.

Elmondta, hogy testvérének eljegyzési vacsorája lesz és azon dünnyögött, hogy neki semmi kedve elmenni és hogy húzhatná ki magát a meghívás alól. Értetlenül álltam a dolgok előtt, mégiscsak a testréve és úgy gondoltam egy tökéletes alkalom arra, hogy végre bemutasson. Ennek a vége egy nagy veszekedés lett én pedig kifejetettem, hogy ezt én így nem tudom folytatni. Nem várom el tőle, hogy minden héten menjünk családlátogatóba hozzájuk, megértem hogy nem túl jó a kapcsolatukat (bár részleteket a mai napig nem tudok), de annyit elvárok hogy mutasson be.

Napokig nem is nagyon beszéltünk én mérges voltam és komolyan fontolgattam a szakítást. Aztán előállt azzal, hogy megmondta szüleinek, hogy engem is magával visz. Nagyon boldog voltam, úgy éreztem végre megtette ezt a nagy lépést. Tényleg komolyan gondolja. Nyomatékosítottam is benne, hogy ez akkor most már komoly..ő pedig azt válaszolta, hogy ő eddig is komolyan gondoltam és hozzátette..bemutat otthon, hogy lássák milyen gyönyörű és fantasztikus barátnője is volt. (Nem értettem miért mondja)..majd azzal folytatta, ha megismerem a családját, úgyis szakítani fogok vele.

Ezt azóta sem tudom hova tenni. Nem tudom, hogy még ezek után is örülhetek, hogy haza visz? Vagy miért mondta ezt nekem? Hogy reagáljak? Hogy kezeljem a helyzetet? Kicsit megijedtem. (Lehet nem kellett volna erősködnöm?)


2012. jún. 21. 00:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na, mi újság azóta?
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!