Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétéve vagyok özvegy, most...

Kétéve vagyok özvegy, most megismertem egy férfit, de nemvagyok biztos az érzéseiben . Te mit tennél, hogy rájöjjek, öszinte-e hozzám?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Számtalan próbának lehet és kell is alávetni, ha bizonytalan vagy. Lehet, hoigy nem is az, akinek mondja magát? Le kellene csekkolni úgy, ahogy van. A munkahelyét, a családi hátterét, a baráti körét. Mielőtt koppannál, erről ne mondj le. Óvatosan nyomozz és ügyelj a részletekre.
2009. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
De miért kéne nyomozni? Én nem tenném, mert ha rájön, akkor hiába voltak úgymond tiszták a szándékai, úgy ott fog hagyni, hogy csuda. Az idő mindent megold. Előbb-utóbb úgyis kimutatja a foga fehérjét, ha van neki. Nyugodtan randizz vele, ismerjétek meg egymást, esetleg költözz vele össze és ki fog derülni ha vaj van a füle mögött. Sokáig senki sem képes színlelni.
2009. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Először is hidegvér! Ne hagyd, hogy a szerelem elvakítson!

Figyeld a reakcióit a váratlan élethelyzetekre, mert eből lehet a legjobban leszűrni, hogy milyen ember valójában. Próbálj minél többet beszélgetni vele, de légy csalafinta: többször is hozd szóba ugyanazt a témát, de mindig más konnotációban. Próbáld megismertetni a barátaiddal, vagy egyéb olyan emberekkel, akikben megbízol: ők külső szemlélőként sok fontos dologra felhívhatják a figyelmed, amit esetleg magad észre sem vettél. Ugyanígy próbáld megismerni az ő barátait, és figyelj minden egyes elejtett apró megjegyzésre!

Hát, én kábé ezeket csinálnám. De az első és legfontosabb a tiszta fej: ha ez megvan, akkor nagy baj nem történhet.

2009. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval teljesen egyetértek.

Higgadtan kell megítélni a másikat, és még jóval azelőtt, hogy összeköltöznénk meg ágyba bújnánk vele. Ha már udvarol, sokkal nehezebb, ezért jó ötlet a közös ismerősök véleményének kikérdezése, persze azokat se kritikátlanul fogadva.

2009. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!