Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor szüljön az is, aki nem...

Akkor szüljön az is, aki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Az általános "minden nőnek szülni kell" nézet miatt kérdezem. Tényleg annak is szülni kell, aki undorodik a csecsemőktől?
2012. jún. 22. 11:37
1 2 3 4
 1/35 Dottorre ***** válasza:
100%
Hát sajnos sok gyerek nő fel úgy ,hogy meg sem kellett volna születni, szóval teljesen jogos a kérdésed... még ha fáj is egyébként.
2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Azoknak, akik undorodnak a csecsemőktől, nem szabad szülniük. Bár nem tudom elképzelni, hogy lehet undorodni egy csecsemőtől.
2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
inkább ne. Csak munkát adna a pszichológusoknak...vagy várd meg, amíg akarsz majd gyereket, vagy ne szülj. De vigasztaljon a dolog, hogy a csecsemőkor elmúlik, ha a nagyobb gyerekekkel jól kijössz, akkor még van értelme babát vállalni.
2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Most, komolyan, nem unjátok még ezeket a kérdéseket? Aki akar, az szül, aki nem, az nem. Senkinek semmi köze hozzá, hogy a másik mit csinál.
2012. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
26%

A legtöbb nő undorodik a csecsemőktől, a sajátját is azért szereti mert önmagát felfedezi benne.

Mellesleg nekem az egész családom meghalt, így a saját gyerekem és a szülés felértékelődött a szememben. Csak a saját gyerekem nem szarik rám magasról.

Én azt mondom, a hormonok a szülés stb megváltoztatják a szemléletet, jobb szülni, mert a szülők elhalnak.

2012. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
31%

Aki undorodik a csecsemőktől, annak nem ajánlom a szülést.

De akkor keressen egy olyan párt, aki szintén nem akar gyereket.

Nehogy később ebből konfliktus származzon.

Nekem van egy ismerősöm, aki abba betegszik bele, hogy nem lehet gyermeke.

Mindenféle kezeléseknek aláveti magát, jó pár sikertelen petesejt-beültetésen esett már keresztül, de nem adja fel.

Ő már ennek a betege. Őt nagyon sajnálom.

Téged pedig azért, mert ha rólad szól, amit az elején írtál, nem ismerheted meg az anyaság érzését.

Pedig annál szebb dolog a világon nincs.

2012. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene? Dehogy kell.

Mindenki úgy él, ahogy akar.

Szerintem én sem fogok szülni, nem nagyon érzem egyelőre, hogy szeretnék. De persze változhat még.

27/N

2012. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
88%
Utolsó! Ezt a "minden nő undorodik a csecsemőktől" állításodat megcáfolnám. Nekem még nincs gyerekem, nem undorodok a csecsemőktől. Szeretnék majd egyszer én is gyereket, csak sajnos az még arrébb van.
2012. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Most nyilván mindenki azt fogja mondani, hogy nem (meg hogy később meggondolod magad stb.) - de meg fognak szólni, kérdés, hogy neked mi a fontosabb. Én azért biztos nem szülnék egy nemkívánt gyereket, hogy ne szóljanak meg.

Az "undorodok a csecsemőktől" ugye nem egy népszerű állásfoglalás :P - de legalább Te őszinte vagy magadhoz.

2012. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!