Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Anyukámmal nem sokat szoktunk beszélni, max. a héten 1x, mikor elvisz kaját és ruhát venni. A hét többi napján alig vesz valami kaját, így nekem bevásárolnom, ha nem akarok éhezni. Beszélgetni sem szoktunk a többi nap, csak úgy, ha véletlenül egy helyre kerülünk, akkor már elkezdi mesélni a napját, én meg még csak közbe se tudok szólni, csak hallgatom az egészet. Ha meg közbevágok, akkor már egy nagy bunkó vagyok. Akkor is fel van háborodva, ha "rendmániás" létemre a szobámba kicsit pakoltam, mert szeretem átnézni a dolgaimat, és már rögtön jött üvölteni, hogy mit képzelek, hogy kipakolok, inkább pakoljak el hugim szobájába, az úgy is kupis, ráadásul le is hülyézett. Sose hallottam még tőle egy jó szót sem velem kapcsolatba, mindig ezeket az állandó dolgokat. Sajnos nincs túl sok barátnőm sem, de azzal a párral legalább meg tudom beszélni a dolgaimat, de legfőképpen egyedül végzem a dolgaimat. És semmit sem mesélt a "nővé válásról", így ha nincsenek felvilágosító órák, és nem olvasok utána, hát elég pórul jártam volna.
2012. jún. 23. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Legalább törődik veled valamilyen szinten..-ezt is értékeld!
2012. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyan értékeljem ?! ...
2012. jún. 23. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
apukád nincs?Szerintem befásult vagy depressziós.Mióta ilyen?
2012. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Apukám a város másik végébe lakik, ami elég messze van sajnos. Ilyen rossz kapcsolatunk csak ebben a pár hónapban kezdődött, de már régebben is ilyesmi volt, csak gyengébb, és idáig fejlődtünk eddig. Még csak 17 vagyok, mi jöhet még ezután? :S
2012. jún. 23. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Édesanyád változókorba lépett szerintem azért ilyen. Mint mondtad nemrég kezdődött és gyökeres változás. Ha az van amit mondok akkor ez egy átmeneti állapot.
2012. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen, annyi különbséggel, hogy néha kenyérre lehet kenni... Ő depressziós, már rég túl van a változó koron. Sajnos nem hajlandó kezelésre járni, így gyógyszert sem szed, csak tűrjük a hangulatingadozásait évek óta. Szerencsére én már nem lakom otthon. 24N
2012. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tökjó hogy egy egyesek szerint a gyerekeknek csak kajára és ruhára van szüksége,szeretetre,jószóra,melegségre nem.
2012. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a sértő szándék mondatja velem, de ez volt a kérdés...Ez nem normális kapcsolat. Egy embernek nem heti 1-szer kell kaját venni (ok, valamit be lehet előre vásárolni, de pl. friss kenyeret, gyümölcsöt nem). 17 évesen bár elég önálló valaki, de azért pláne ha tanul, nem az ő kötelessége, hogy gondoskodjon magáról. Ha lehetőséged van valamelyik másik közeli rokonhoz átköltözni, akkor próbáld meg, hátha édesanyád észbe kap. Valaki írta a változó kort. Bár én még saját magamon nem tapasztaltam, de anyukámon, párom anyukáján, barátaim anyukáján nyilván igen, hiszen abban a korban vannak, de egyiknél sem volt tünet a saját gyerekének az elhanyagolása. Ha esetleg nem túl súlyos a helyzet, akkor megpróbálhatsz beszélni anyukáddal, hogy rosszul esik Neked, hogy nem foglalkozik Veled annyit, mint régen, és jó lenne, ha néha meghallgatna. Az őszinte megbeszélés mindig hasznos, bár nem mondom, hogy eredményes is.
2012. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Roland1111111 válasza:
Te mocskos gyerek!!! Nem szíígyelled magad??? apád helyett anyád votam te meg itt irigacc rólam????
2012. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem is anyukád most lépett a változó korba... Semmi baj nincs vele, az enyém is szokott ilyen lenni...

Az enyémnél elmúlt pár hét múlva.... Azután majd sokkal többet fog veled foglalkozni...

2012. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!