Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült egy középiskolás...

Kiderült egy középiskolás leszbikus kalandom, a férjem kiakadt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Anno, 16 évesen kezdődött a dolog egy barátnőmmel, akkor még azt hittem, hogy nem csak a fiúkhoz vonzódom és kicsit összemelegedtünk. Egy osztálytárs rájött és persze elterjesztette. Engem jobban zavart, mint őt, de 18 éves korunk óta nem volt semmi köztünk. Férjhez mentem azóta és boldog házasságban élek. Csütörtökön azonban volt egy ilyen osztálytalálkozószerűség, ahova mindenki hozta a barátját, barátnőjét, férjét, gyerekét és találkoztam a régi barátnővel is. Igazából kellemetlen volt, vagyis inkább fura, de beszélgettünk és örült, hogy látott.

Vacsora után mindenki elvonult, beszélgettünk ilyen kis klikkekben és hatalmas "szerencsémre" a volt osztálytársunk a férjem előtt megkérdezte, hogy a régi barátnővel együtt voltunk-e érettségi után. Hatalmas kuss, kb. 6 ember pókerarccal néz rám, köztük a férjem. És nem tudtam hogy kimagyarázni, gyorsan elintéztem egy nemmel és egy mosollyal. Utána éreztem, hogy mi voltunk a téma jópár embernél. Borzasztó kellemetlen volt, előbb el is jöttünk, mikor hazaindultunk, a férjem kérdőre vont, hogy ez mit jelentett, hogy értette a csaj, én meg elmeséltem neki az egészet. Akkor kiakadt és azóta alig szól hozzám, vagyis ilyen teljes megvetéssel néz rám. Nem is érdekelték a körülmények, teljesen elítélt.

Igazából nem tartottam soha fontosnak, hogy elmondjam, mert az ember a régi kalandjairól nem mindig szívesen beszél, az már a múlt. De most nem tudom, hogy mi játszódik le a fejében és olyan megalázóan érzem magam, nem tudom, hogy viselkedjem, főleg akkor abban a pillanatban azt hittem, hogy elsüllyedek. Nem gondoltam, hogy a csaj még 10 év után is ezen fog gondolkodni és képes felhozni mások előtt.


2012. jún. 23. 13:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek már a nők, akkor még kamasz voltam és "szárnypróbálgatás" volt. Más lányok sosem érdekeltek, vele valahogy kicsit más volt a kapcsolatom, azt hiszem, túl közel voltunk egymáshoz lelkileg és kicsit többet képzeltünk bele a barátságba.
2012. jún. 23. 14:34
 12/30 anonim ***** válasza:
51%

Én nem akadnék ki ennyire. Úgy értem, meglepődnék, de ha jobban belegondolunk, miért is kéne?

Nem volt már ilyen kapcsolatod utána, ha jól gondolom, 16-17-18 évesen meg sok fura dolgot csinál az ember.

Ha a férjem bevallaná, azt mondanám, hogy ezt nem gondoltam volna róla, de természetes, hogy kamaszként az ember nem tudja, mit akar.

Semmiképp sem érezd magad kellemetlenül, a férjed meg majd lenyugszik.

2012. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem hülyeség ilyesmin fennakadni.Az nem is ember,aki nem követ el hibákat.
2012. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%
Nem azzal van a baj h "elkövette", hanem h évekig, még a házasságuk alatt is titkolózott. Ezt szépen meg lehetett volna beszélni a kapcsolat elején hogy hát igen, csináltam ilyet is fiatalkoromban. És akkor nem lenne semmi gond.
2012. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom, de álszentek itt egyesek. Ti minden exeteket elmondtátok a mostani párotoknak? Minden szexuális kalandot, minden tévedést? Nem csalta meg, nehogy már bűnbak legyen. Komolyan úgy beállítjátok néha a nőket, mintha a legkisebb hibájuk miatt is szemétládák lennének.

Az én férjem régen hatalmas Casanova volt, most én is kérdezgessem, hogy kivel mit csinált? És az meg, hogy leszbi kaland, ahhoz senkinek semmi köze, írta, hogy már nem érdeklik.

2012. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
45%

lehet kicsit off lesz, de remélem tudok segíteni az én sztorimmal.

Ismerkedtünk a mostani barátommal, és titkokról beszélgettünk. Kinek mi a legnagyobb titka:) ekkor én elmondtam neki, hogy a szalagavatós bulin volt egy gyors csók a barátnőmmel (lány vagyok én is) és mindezt a 2. randin mondtam el a páromnak:D Nézett nagyokat, és mondta h ő ebben elég konzervatív (pedig elég macsó híre van itt ahol lakunk)

én persze égtem mint a fáklya, nem erre a reakcióra számítottam, azt hittem már nem is érdeklem, nem fog többet randira hívni. Szerencsére Őt nem érdekelte, hisz a múlt az múlt, senkinek semmi köze hozzá és nem vonhat felelősségre miatta! Gondolom a férjed sem hangoztatja hogy hány csajjal volt, milyen pózban, vagy hármasban.... amúgy is a nőket jobban megszólják az ilyesmiért, nem értem miért. Nem értem miért kell emiatt hisztiznie...


22L

2012. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

Lehet a férjed nem az zavarja, hogy kamaszkorodban voltál együtt egy másik nővel, hanem az, hogy hirtelen kellemetlen szituációba került az osztálytalálkozón, s nem tudta hova tenni ezt a helyzetet.

Remélem ezen túl fog lépni, hisz akkor még nem voltatok együtt, nem is ismerted.

Ülj le vele, beszéld meg. Mondd el neki, hogy nem tartottad fontosnak ezt elmondani, hisz ő sem számolt be neked minden nő ügyeiről.

2012. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
26%
Ez olyan, mintha egy volt barátodról nem beszéltél volna kb... Tök átlag dolog, szerintem rengeteg lánynak voltak ilyen kalandjai :D Nem ez az igazi baja szerintem.
2012. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
6%

Nem kell mindent elmondani a másiknak, de egy ilyet azét jó lett volna közölni.


Te hogyan reagálnál, hogy a férjedről kiderül, hogy kamasz korában fiúkkal is együtt volt? Valószínűleg undorodnál tőle


Aki azt hiszi, hogy vagányság meg de szexi ha két lány csókolózik vagy épp kényeztetik egymást az nagyon nagyot téved, ugyan olyan undorító mintha két pasi tenné.


A férjednek lehet az jár az eszébe, hogy más lánnyal is voltál vagy hogy te lezbi vagy és ő csak a szaporítás miatt kellett neked.

2012. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
8%

Aki nem érti a férjedet az egyszerüen hülye.


Te meg minek mentél el oda,ha tudtad,hogy veszélyes szóval te is hülye vagy.

2012. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!