Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült egy középiskolás...

Kiderült egy középiskolás leszbikus kalandom, a férjem kiakadt, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Anno, 16 évesen kezdődött a dolog egy barátnőmmel, akkor még azt hittem, hogy nem csak a fiúkhoz vonzódom és kicsit összemelegedtünk. Egy osztálytárs rájött és persze elterjesztette. Engem jobban zavart, mint őt, de 18 éves korunk óta nem volt semmi köztünk. Férjhez mentem azóta és boldog házasságban élek. Csütörtökön azonban volt egy ilyen osztálytalálkozószerűség, ahova mindenki hozta a barátját, barátnőjét, férjét, gyerekét és találkoztam a régi barátnővel is. Igazából kellemetlen volt, vagyis inkább fura, de beszélgettünk és örült, hogy látott.

Vacsora után mindenki elvonult, beszélgettünk ilyen kis klikkekben és hatalmas "szerencsémre" a volt osztálytársunk a férjem előtt megkérdezte, hogy a régi barátnővel együtt voltunk-e érettségi után. Hatalmas kuss, kb. 6 ember pókerarccal néz rám, köztük a férjem. És nem tudtam hogy kimagyarázni, gyorsan elintéztem egy nemmel és egy mosollyal. Utána éreztem, hogy mi voltunk a téma jópár embernél. Borzasztó kellemetlen volt, előbb el is jöttünk, mikor hazaindultunk, a férjem kérdőre vont, hogy ez mit jelentett, hogy értette a csaj, én meg elmeséltem neki az egészet. Akkor kiakadt és azóta alig szól hozzám, vagyis ilyen teljes megvetéssel néz rám. Nem is érdekelték a körülmények, teljesen elítélt.

Igazából nem tartottam soha fontosnak, hogy elmondjam, mert az ember a régi kalandjairól nem mindig szívesen beszél, az már a múlt. De most nem tudom, hogy mi játszódik le a fejében és olyan megalázóan érzem magam, nem tudom, hogy viselkedjem, főleg akkor abban a pillanatban azt hittem, hogy elsüllyedek. Nem gondoltam, hogy a csaj még 10 év után is ezen fog gondolkodni és képes felhozni mások előtt.


2012. jún. 23. 13:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
55%

Ne foglalkozz a sok idióta hozzászólással.

A férjed gyerekes ha ezen kiakad, hadd duzzogja ki magát, ne kérj egy 10 évvel ezelőtti dologért bocsánatot. Ő mindent elmondott neked A-tól Z-ig? Gondolom, nem.

2012. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
62%

Én írtam korábban, hogy kiakadnék én is ha kiderülne a férjemről, hogy valamikor együtt volt egy férfival.

Gondold át mi játszódhat le most a fejében, valószínűleg elég sok minden. Hirtelen ilyenek jutottak eszembe, amikre esetleg gondolhat: A neje leszbikus volt, vagy leszbikus hajlamai vannak. Átverted. Csalódott. Nem gondolta volna rólad. Vajon mit titkolsz még? Mi lesz ha megint rád jön, hogy inkább nővel lennél? Lehet, hogy csak alibiből vagy vele? Talán volt több nő is, akiről nem tud? Ha nem bírja a homoszexuálisokat, akkor talán emiatt is kiakadhatott.

Üljetek le, és beszéljétek meg. Őt is meg lehet érteni, sokkolta ez a hír, biztos nem számított rá. Ha most nem akar veled beszélni, adj neki időt.

Fordított helyzetben te hogy reagálnál? Nem kell leírni, csak gondold át, hátha bele tudod képzelni magad a helyébe.

2012. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%

Ezért kell sokat beszélgetni a kapcsolatok ELEJÉN. Az én Páromat nem tudnák ilyesmivel meglepni...

23N



Ne legyél már nevetséges. Vagy te a múltad minden egyes mozzanatáról beszámolsz a "Párodnak", mi? Na persze... Azt is biztosan elmondtad, hogy az előző pasid hogyan, hányszor, milyen pózokban reszelt meg. Nem-e? na akkor futás a "Párodhoz" és regéld csak el, biztos értékelni fogja. Az ilyen álszent tyúkok kiverik nálam a biztosítékot...

2012. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%

Elfogadható a dolog szerintem, ha most a menyasszonyom előálna egy ilyen történettel, én még izgalmasnak is tartanám, hogy a párocskámnak ilyen hajlamai vannak.


Mondjuk azt tényleg leírhatnád, hogy te mit tennél, ha kiderülne, hogy a férjed régen a saját kapujára játszott? Bár az is lehet, hogy azért reagált így, mert tényleg ez volt/van.

2012. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 23-aska!

Köszönöm a kedves jelzőt, és, hogy megmutattad az intelligenciádat. :D

Sajnos nem vagy azon a szinten, hogy megérts dolgokat, csak egy alacsonyabb szinten tudsz gondolkodni. Nem baj, megpróbálom elmagyarázni:

NEM ezt írtam, hogy részletekbe menően kell mindenbe beavatni a Párunkat, hanem tényszerűen, pl. velem ez és ez történt, ezt és ezt éltem át. Az mindegy, hogy milyen napszakban és hogyan...

Remélem így már érthető!

Amúgy nem értem miért tetted idézőjelbe a Párom szót... valószínűleg csökkent intelligenciád nem jutott el az írásjelek ismeretéig.

És ha hiszed, ha nem de az én Párkapcsolatomban nincsenek elfelejtett "meglepetések". De nem is ez a téma.


Üdv, 23N egy véleményed szerint álszent, szerintem őszinte tyúk

2012. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
En minden baratomnak meg az elso heten elmondom, hogy biszex vagyok, evekig eltem egy lannyal, de eddig meg mind orult neki :)))) Eleg prud lehet a ferjed.... Az en elettarsam sosem hozza fel, max neha szoba kerul, hogy bevennenk egy lanyt harmadiknak... Ez mindkettonknek jo lenne:))))
2012. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
nekem tetszene, ha a páromnak a pasik is bejönnének :D
2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
5%

Szárnypróbálgatás?!

Ne nevettess már, 16 évesen nyilván volt annyi eszed, hogy eltudd dönteni, hogy melyik nemhez vonzódsz, inkább csak olyan voltál mint most ezek a divat bu.ik, csak akkor még ennyire nem volt divat.

És ez nem egy régi kaland egy régi párkapcsolat hanem a szexuális hovatartozásod, nagyon is joga van a párodnak tudni, hogy most te hova is tartozol.

2012. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

A kérdésed az, hogy mi mit tennénk, de mindenki a férjed kiakadást kezdi elemezni.

Lehetőségek:

1)behódoló-magyarázkodó

Mivel többé nem titok, csak beszélned kell a férjeddel az ügyről, de, csavard a szót úgy, hogy kicsit aládolgozz az önérzetének. Ugye jó kifogás a kor, hogy csak 16 voltál és, hogy fiatalon biztosan ő is követett el hülyeségeket(még, ha ez nem is volt az). Hogy az nem volt szerelem, mert a szerelmet csak akkor tapasztaltad meg, mikor őt (férjedet) megismerted és, hogy azért nem mondtad el neki ezt a "kalandot", mert annyira nem jelentett semmit, vagy mert annyira féltél, hogy emiatt elveszítheted. Viszont már megtaláltad az igazit őbenne, és egy család vagyok ugye, ahogy az eskü is mondta, jóban rosszban, sőt fokozhatod olyasmivel, hogy mennyire felnézel rá, és egyszer majd tőle akarsz gyereket, stb.

2) határozott-céltudatos

Elmondod, hogy ez volt és kész, a múltad is hozzád tartozik. Férfi, az istenért, ne kezdje ezt a durcizást, hanem bökje ki mi a fő baja a történtek kapcsán. Amíg hanyagol, te is hanyagolod, nem pitizel, hisz nincs miért. Asszony, legyen benned tartás! Előbb utóbb megunja, hidd el, hiányzik majd a kedvességed, az ölelésed stb.


Én kb a második évben mondtam el, eleinte nem akarta elhinni, de azután magam sem értem, miért(talán egy hármasban reménykedik), de mintha örülne kicsit a dolognak. Amúgy ez nem lett téma nálunk, maximum néha, ha lát egy jó nőt valahol, akkor tőlem is megkérdi, hogy bejön-e,ennyiben köszön vissza a dolog a mindennapokban. Remélem ti is helyrerázódtok.

2012. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Első körben azt a tapintatlan volt osztálytársat vágnám képen, hogy maga alá vizeljen.

A férjed is meg kell érteni, mivel megtudott rólad valami olyat, amit tényleg nem ártott volna már elmondani. Akik fujjolnak, gondolkozzanak el rajta, hogy valóban izgalmas belegondolni, hogy két nő/lány szeretkezik, de ha mindez a feleségetekről derül ki... Én speciel eléggé összetörnék, ha a menyasszonyom egy nőért dobna.

A férjed meg fog engesztelődni, majd meglátod.

2012. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!