Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hatalmas össze veszés...

Egy hatalmas össze veszés után ezt mondta a párom?

Figyelt kérdés

"A társammal társként viselkedem". Amikor erre bármit is reagálni szerettem volna, azt mondja ne mondjak semmit csak gondolkozzak el rajta! Pont azon vitatkoztunk, hogy úgy érzem nem értékel semmit.


Vajon mit akart ezzel mondani?



2012. jún. 23. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem társként viselkedsz vele.

Ennek qrva sok oka lehet.


Tényleg gondold át a dolgokat, ezt megkaptam én is anno, nem lett jó vége.


Nem szoktam teregetni a dolgaimat itt (sem), de tényleg gondok vannak ha valaki ezt mondja.

2012. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem értem, mert pont hogy én érzem úgy hogy nem vagyok neki fontos, és nem értékeli mind azt amit érte teszek. Akkor bevágja nekem ezt a mondatot amire nem is számítottam.
2012. jún. 23. 22:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, a párod ezt mondta!
2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy te nem vagy az ő társa. És azért nem viselkedik veled úgy, ahogy te elvárod tőle, mert úgy egy társsal viselkedik az ember, te pedig nem vagy az.
2012. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Társként viselkedni: támogatod a döntéseiben, hagysz neki magánéletet, örülsz a sikereinek, meghallgatod a problémáit és ha kell, fenékbe rúgod, ha valamit nem jól csinál. Ezt teszed? Mert az, hogy nyávogok állandóan, hogy jajj, szívem, sose foglalkozol velem, de én se teszem oda magam semmiben... hát... Akkor tudod elvárni a törődését, ha társként viselkedsz. Ennyi. Ha úgy érzed, úgy viselkedsz, mondd el neki, és akkor jogosan kérheted te is a törődést.
2012. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy nem tudod mi a társadalom fogalma. Íme egy kis ízelítő, nézz utána:

A társadalom a közös lakóterületen élő emberek összessége, akiket a közös viszonyrendszerük és intézményeik – gyakran a közös érdeklődésük, ismertetőjegyeik, kultúrájuk – megkülönböztet más csoportok tagjaitól.

2012. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Nem társként viselkedem vele?? Ez mit jelent?



Én is azt javaslom, hogy járasd meg kicsit az agyadat...

2012. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, ezt mondta a párod.


Egyébként nem kell zseninek lenni ha ezt a mondatot értelmezni kell. Gondolkozz egy kicsit...

2012. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy ilyen mondat, amit beidéztél, adott szitációtól függően nagyon sok mindent takarhat. Nem fogalmazol pontosan, de elvárod, hogy találjuk ki, mit jelentHET egy felibe-harmadába közölt szituáció, pontosan. Toronyóra lánccal nem kéne? :(


Én azt gondolom, hogy sem te, sem a társad nem társ, hanem egy hisztis, fel nem nőtt gyerek, aki most rohan anyucihoz, hogy tegyen igazságot, kinek van igaza.


Te azon agyalsz, hogy mit akarhatott ő mondani; ő félbevágta a te szövegetdet és nem engedte, hogy megbeszélj vele bármit is (nehogy véletlenül is a játszam sérüljön és ne tudjon téged paranoid állapotban tartani); te össze-vissza képzelsz mindendéle hülyeséget, holott csak meg kéne beszélni mindent alaposan egymással! TÁRSKÉNT! Csakhogy ahhoz KÉT ember kell, MINDKETTŐ felnőtt ember kell, hogy legyen. Csakis az lehet társa valakinek.


Ráadásul mindez erős indulatban történt, amikor tudvalevő, hogy az ember olyat is odavág a másiknak dühében, amit máskor nem tenne, és amit három perc múlva legszívesebben visszaszívna.


Azt javaslom, hogy ülj le szépen vele és beszélgess. Őszintén. Társként. Ha nem lehet, de te akarsz, akkor nem szabad azon agyalni, hogy miért nem vagy te társ, mert ő maga nem (vagy sem) az.

2012. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kapcsolatodba nem látok bele, de én arra tippelnék, hogy azt akarta kifejezni, hogy mindig magadra gondolsz, a saját szempontjaidat tartod szem előtt, pedig egy kapcsolatban ketten vannak. (Hozzáteszem nem tudom, hogy min vesztetek össze, stb., így kicsit elvont a kérdésed.)
2012. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!