Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán normális...

Létezik egyáltalán normális család?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 20:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
kinek mi a normális ?!!!
2009. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze én többről is tudok. Sajnos az enyém nem tartozik ebbe bele.
2009. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
nekem az, de jó lenne ha több lenne a pénz mert akkor nem lenne veszekedés h pl nem vehetek ezt azt...de amúgy szeretjük egymást
2009. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A mai világ tönkreteszi az eddigi jó családokat! Főleg anyagi téren is...
2009. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Kevés, de azért van! Példa: Apa igazgató, anya otthon van. Rengeteget dolgozik /háztartás, kert, mások istápolása és még a Jehova-tagok gyűjtése is/. Három kislány, mindhárom kitűnő, középső három éve iskola/!!/ első. Tökéletes harmónia, együtt gyakorolják választott vallásukat. A lányok egész nyáron nyaralnak itthon /a szülőkkel is/, Erdélyben a barátoknál, táborokba mennek itthon és külföldre. Hála Istennek egészségesek. Mindenük megvan. Kerékpárok, korcsolya, görkori, ping-pong asztal és minden elképzelhető. Mindenki végzi a dolgát, mindenki őszinte és szorgalmas, a lányok örökké vidámak, anya, apa is jókedvű, családcentrikus. Mindenki tökéletesen érzi magát a családban, hiányérzete senkinek nincs. Számomra /közelről ismerem őket/ ők egy abszolute normális család és érzésem szerint nagyon-nagyon kevés van az ilyenekből.
2009. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Az normális család, ha veszekedés van?
2009. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
A normális család nem egyenlő a tökéletessel. Olyan tényleg nincs. Az a normális, ahol vannak veszekedések.
2009. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális alatt azt érted, hogy kiegyensúlyozottak benne az emberek? van, csak ritka.
2009. júl. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisnak érzem a családunkat és nem veszekszünk. Az anyagiak nálunk is problémát jelentenek, de nem egymást okoljuk érte.
2009. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem az én családom nem normális. Ahogy elnézem az itt kiírt kérdéseket, meg a barátaim, osztálytársaim családját, azt hiszem a miénk normális. Néha vannak veszekedések, főleg a pénz miatt de ez elfér.
2009. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!