Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos-e a sértődöttsége?

Jogos-e a sértődöttsége?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.

Fiatal pár vagyunk, 30 körüliek.

Egyszobás, galériás lakásunk van, nyár elején egy barátnőnket befogadtuk, hogy nyári melót vállalhasson, amiből a főiskoláját fizeti.

Június első hetét külföldön töltöttük, előtte megkértem a lányt, hogy ne hozzon fel senkit, ne legyen átjáróház, se parti...

Erre ma a közösségi oldalon látok egy képet, amin egy srác nálunk főz.

Őt kb. kétszer láttuk előtte, nem ismerjük.

Mondtam a lánynak, hogy nem örülök.

Még a végén ő fog megsértődni úgy érzem...


2012. jún. 27. 12:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad.

Nálunk unokaöcsém szokott lenni ha itt van munkája (országszerte dolgozik,cég x összeget ad szállásra,igy ezzel azt megspórolja).

Ő jöhet bármikor,más nem.

sosem hoz fel senkit,akkor se ha nem vagyunk itthon (volt már itt nyaralás alatt)

Biztos hogy soha többet nem jöhetne ő se ha megtudom hogy a mi lakásunkban idegen járkál.

2012. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%

Én mondjuk nem fogadnék be senkit főleg ilyen kis lakásba, és nem bírnám elviselni hogy turkál a cuccaim közt, esetleg az ágyunkban alszik.

Ha meg befogadtad akkor meg kár ezen ennyit rágódni, hiszen te azt mondtad ne legyen átjáróház, se parti. Azzal hogy egy embert felvitt semmi gond nincs. Lehet hogy a pasija volt, vagy épp az lesz majd. Ha meg ennyire nem lehet benne megbízni akkor meg ne add neki többet.

2012. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

nem kell azonnal kidobni, bár tényleg nem volt valami etikus, hogy a nyomatékos kérésetek ellenére odavitte azt a csávót.

mondd meg neki nyugodtan, szépen, hogy ez volt az első és egyben utolsó dobása, még egy baki, és szedheti a motyóját.

ha ebből sem ért, akkor megérdemli.

2012. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Szemtől szembe nem beszéltünk a dologról, csak amikor a facebookon megláttam a képet, írtam neki egy üzenetet.


Erre ő:


" ... azért a múlt heti buli utáni hajnali események nekem rosszabbul estek, de nem tettem szóvá... "


Annyi történt, hogy a párommal elmentünk egy szórakozóhelyre, és késő éjjel jöttünk haza hármasban, egy barátnőmmel, aki szintén ott volt velünk, és itthon ittunk 1-1 pohár Martinit a konyhánkban.


Mi sose ígértük a lakótársnak, hogy senkit se fogunk felhozni a saját lakásunkba.


Így nem értem... nem mi voltunk a sunyi dögök.


Haragszom, de megbántani sem akarom, ha leülnénk beszélni, biztos vágná a pofákat, én meg kipenderíteném.

Visszaélt a bizalmunkkal és nem is nagyon fáradozik, hogy visszaszerezze.

2012. jún. 29. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!