Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex vőlegényem meglopott,...

Az ex vőlegényem meglopott, hogyan léphetnék túl ezen?

Figyelt kérdés
Esküvő előtt 3 hónappal vettem észre,hogy egy elég nagy összeget eltulajdonított tőlem. 5 évig voltuk együtt,3 éve szakítottunk. Azóta egyszerűen képtelen vagyok megbízni a férfiakban,nem tudok normális kapcsolatot kialakítani. Mit tehetnék azért,hogy ne legyek ennyire bizalmatlan?
2012. jún. 29. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam.Erre csak azt tudom mondani,hogy hozzám a lábát nem teszi be mostanában senki se.Sajnos ennek ez a következménye,hogy senkiben nem bízok meg,és minden apró mozdulatra,dologra már figyelek,és résen vagyok.Valahol ez jó is.Ne legyen érték,pénz a lakásban,ne adj ki infókat semmiről,és akkor talán nem leszel ilyen bizalmatlan,enyhül majd.Ez még nagyon sokáig megmarad az emberben szerintem.
2012. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán nagyobb önbizalmad lenne, ha nem hagytad volna annyiba a lopást.(Gondolom,annyiba hagytad)

Az általánosítás rossz dolog! Gondolom ő már boldog valaki mással.Lépj túl ezen! Nem minden férfi ugyanolyan..Nem is azt mondom,hogy bizz meg mindenkiben.Csak ismerkedj,előbb-utóbb rájössz majd ki mit akar tőled !

2012. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hagytam annyiban,szerencsére ügyvéd ismerösöm is van,így tudtunk rá hatni és a pénz visszakerült. Viszont ez miatt nem csak benne csalódtam hanem magamban is. Rossz belegondolni,mi lett volna ha esküvő után jövök rá milyen is valójában. Úgy gondoltam megbizhatok benne,vele akartam leélni az életem.
2012. jún. 29. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt,jól tetted! Magadat semmi képpen sem szabad hibáztatni emiatt! Ő manipulált téged! Ilyen mindenkivel megesik,hogy átverik..De az élet megy tovább.Lépj túl rajta! Azt sem érdemli meg,hogy rá gondolj.Ne hagyd,hogy tönkre tegye az életed.
2012. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hülye nem azonos az összes lehetséges férfivel. Szóval, azt hiszem, hogy az általánosítás ebben az esetben is téves útra vezetne. Ne bízz korlátlanul első látásra senkiben, de engedj bizalmi kapcsolatot kiépülni, ha a másik fél megérdemli.
2012. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

gondolj a dologra pozitívan! tanultál belőle, tudni fogod, h később mire vigyázz, ha megismersz egy férfit.

ja, és örülj, h megvan a pénz, végső soron nem tudta ellopni.


lassan ismerkedj, inkább haveri, baráti szinten, és ha látod a fiún, h kitartó, becsületes, akkor szabad utat adhatsz a kapcsolat felé.

viszont senkit ne kezelj gyanakvóan, ezzel megbánthatod a normális fiúkat.

2012. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!