Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az Anyám?

Szerintetek normális az Anyám?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és most kezdődött meg a nyári szünetem. Anyu állandóan azzal csesztet,hogy menjek le a nyaralónkba apuval vagy a barátaimmal. Meg hogy mindig itthon ülök és hogy nem unatkozom. Délelőttönként takarítani szoktam (mert ő dolgozik és ilyenkor rám marad nyáron) ,ebédelek,gépezek,elmegyek edzeni hazajövök tv-zek és alszok. Nem hogy örülne hogy nem megyek sehova és itthon ülök. Mindig mondja hogy menjek már el itthonról ,de pénzt nem adna !!!! hogy mondjuk shoppingoljak a barátnőmmel vagy strandra menjek. Ja és őse szokott sehova menni miután hazaér a munkából és hétvégén sem !!!! De azért nekem magyaráz.
2012. jún. 30. 13:42
 1/6 anonim válasza:
53%
ez ilyen.: DD soha semmi nem jó nekik. ha elmész délután biztos valahol henteregsz valakivel, ha este mész el tuti hogy be vagy rúgva mint állat, viszont ha otthon maradsz rögtön depressziós vagy, nincsenek barátaid stb. szokd meg vagy szökj meg ;DD
2012. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Szerintem nem is az anyukád a kérdés... Úgy hallom ki a soraidból, hogy valódi, belső konfliktus neked az otthon ülni vagy elmenni kérdés, és nagyon rá is görcsölcs. Nézd meg, próbáld ki, hogy hogy érzed magad egy olyan napon, amilyet leírtál, mennyire vagy boldog, elégedett. Aztán csinálj egy elmenős (ne shoppingolós!), barátnős, társasági napot, és nézd meg, milyen hatással van a lelkedre.

Melyiknél mi az, ami örömet okoz, mi hiányzik, mi frusztrál.


Én azt gondolom, az embernek mindkettőre nagy szüksége van. Az egyikben piheni ki a másikat és töltődik fel a következőre...


Szép napot! :)

2012. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj le a nyaralóba! Addig se kell takarítanod. Majd anyukád megtudja milyen jó volt, amíg volt valaki, aki megcsinálta. Így legalább kénytelen lesz pénzt is adni, hiszen különben mit ennél a nyaralóban.
2012. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egész nyáron otthon akarsz lenni?


ha már ott az a nyaraló használd ki

2012. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális.
2012. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ha otthon vagyok, akkor ugyanezt mondja, úgyhogy én 7 napból 6-on csak este jövök haza, mert így legalább nem kell hallgatnom.
2012. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!