Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék felnőtt életet...

Szeretnék felnőtt életet élni. De hogyan?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, pályakezdő. Se párom, se munkám. Elvégeztem a sulit, és azóta semmi. Megcsinálok itthon mindent, múlt héten festettem ki 2 szobát, meg intézem amiket kell. De szeretném ha lenne valakim, mert 30 éves korom előtt szeretném megtalálni "az igazit" családot, gyerekeket. 1 legjobb barátnőm van, vele szoktunk sétálni meg ilyesmi, de teljesen beszűkült az életem.
2012. jún. 30. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekam az tűnik le,hogy lány vagy szóval hamarossan horogra akadsz.
2012. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
keress munkát, spórolj össze valamennyit, költözz albérletbe, menj el bulizni, csajozz be. ennyi. (mondjuk ha Magyarországon pályakezdőként korrekt bérért munkát találsz az quantumfizikai paradoxon)
2012. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szüleiddel laksz, vagy önállóan?
2012. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:

Próbálj meg érdeklődni valami iránt amihez ki kell mozdulni (Fitness, zumba, idegen nyelv...), ott új ismerősökre tehetsz szert.

Ha van barátnőd könyebben ki tudsz mozdulni bárhová. Ha ismerkedsz ne szelektálj, aki nem felelne meg párnak semmiképp ismerősnek, havernak az is jó lehet és az ő baráti körében már találhatsz megfelelőt is.

Neten is haverkodhatsz, sokan írják hogy "ciki", de nekik van 100 fős haveri körük...

2012. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első: keress munkát. a pasik az olyan lányokat kedvelik jobban, akik önállóak, megállnak a maguk lábán.

netes társkereső, bulik, kirándulások, nyelvtanfolyamok. mindenhol akad legalább 1 olyan srác, akivel kialakulhat valami.

merrefelé laksz? ha városban, akkor könnyebb a dolgod.

2012. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:

"keress munkát. a pasik az olyan lányokat kedvelik jobban, akik önállóak, megállnak a maguk lábán."

Hát, én spec. szívesen pátyolgatom a nem annyira emancipált hölgyeket is...

2012. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Shaddark, itt a nagyszerű lehetőség! :D

én eddig csak olyan pasikkal futottam össze, akik szeretik az emancipált hölgyeket. sebaj, a lányoknak inkább előny, mint hátrány, ha van önálló egzisztenciájuk.

2012. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!