Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kegyetlen anya vagy felelős...

Kegyetlen anya vagy felelős szülő?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 3. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Tökéletes reakció!

Itt már attól is sérül a gyerek lelki világa, ha valaki tüsszent mellette.

Közhely, tudom: Bezzeg, a mi időnkben...

2012. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Utálom a mai világot. Nem tudom én mit tennék, nem tudom mi lenne a jó, pedig lassan az én fiam is "beér" ebbe a korba.
2012. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ennél jobban nem is viselkedhetett volna az anya. Szinte irigylem, hogy ilyesmi eszébe jut - remélem, ha nekem lesz szükségem hasonlóra, nekem is lesznek ilyen eredeti ötleteim.

Ha ettől lelki sérült lesz egy gyerek, meg is érdemli... De nem lesz semmi baja, csak legközelebb hatszor meggondolja, mit csináljon. Stramm csaj az anyuka!

2012. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
egyértelműen kegyetlen anya >< áhh annyira nem bírom az ilyet,ezért így szégyenbehozni már nevetséges sőt inkább szomorú,annyira béna ez az anyuka
2012. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Lelki sérülést biztos nem okozott ezzel, de szerintem elég lett volna, ha elbeszélget a gyerekével, hogy ez miért rossz, gáz, ciki, megígérteti vele, hogy többet ilyet nem csinál, és leszedeti vele a képet. De ha ennyire szigorúan járt el, akkor elképzelhető, hogy nehezen kezelhető a gyereke, és tudja, hogy nála ilyen fellépés használ csak valamit.
2012. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Én nem értem, mi a gond azzal, ha egy 12 éves feltesz magáról egy képet, amin vodkás üveg van a kezében. Hiszen még a szöveg is arra utalt, hogy nem ivott belőle. Valami mögöttes tartalom van itt, amiről én nem tudok?
2012. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Én az anyával értek egyet. Legalább a kiscsaj is meggondolja kétszer, mit tölt fel. Ma egy vodkás üveg,holnap meg más. Amiket ma a 12 éves kiscsajok feltesznek... komolyan életkorhoz kötném még a regisztrációt is! lehet szidni az anyát de jobban vigyáz a gyerekére, mint az, akinek 12 évesen melltartós képe van a facebook-on, mert szabad világban élünk. Több ilyen anya kellene! (Lehet lepontozni, pont tojok rá!)
2012. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Jól tette :)


De ez a cikk elvan túlozva... Kegyetlen anya... Hát ebben nem tudom mi a nagy kegyetlenség.

2012. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
felelős szülő
2012. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem miért kéne elítélni egy ilyen anyát. Ezt nem csak a családja hanem a gyermeke miatt is tette. Egy gyerek igenis tudja mit szabad mit nem. Szerintem jó büntetés volt.


De ha valaki azt írja ő a gonosz anyuka, akkor ez mégis mi?

[link]

2012. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!