Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizzak meg jobban az...

Hogyan bizzak meg jobban az emberekben?

Figyelt kérdés
Regebben sok fiu baratom volt es hat......sokmindent megosztottam veluk.Majd elarultak elmondtak a titkaimat,rohogtek rajtam.Es nekem nagyon roszul esett.Es most is vannak fiu barataim es hat nem bizok bennuk.Ok nekem MINDENT elmondanak es hat en csak kis dolgokat enm mindent.Nem bizuk bennuk pedig eddig semmit sem mondtak el,es rendesek de felek barmit is elmondani nekuk.Szerintetek bizzak meg bennuk?Elore is koszi a valaszokat!
2008. máj. 1. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egyszer átvágak, nem biztos, hogy megint át fognak!

Viszont válogasd meg, hogy kinek mit mondasz el, mert nem biztos, hogy mindenki ugyanolyan megbízható, és különben sem kell az egész baráti körnek mindent tudni rólad. Nagyobb társaságban inkább hallgass olyan dolgokról, amiket nem szeretnél két héttel később a huszadik embertől visszahallani, szóval szelektálj.

2008. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktam szelektalni de most van ket jo fiu baratom es hat nem tudom bizzak bennuk vagy ne.....Szerintetek?
2008. máj. 1. 18:41
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen én is jártam ilyen cipőben, én úgy válogattam meg, hogy kinek mit mondhatok el, hogy kisebb dolgokat mondtam el ami nem volt olyan eget rengető dolog és ha nem hallottam vissza akkor azt meg bízható volt. Viszont voltak olyanok is akiket iskolás korom óta ismertem és neki is elmondtam a bánatomat és évek múlva jöttem rá, hogy ő mondta el a titkaimat mindenkinek.
2008. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen hogy valaszoltatok!:-)
2008. máj. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!