Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Energiavámpír" ember ellen...

"Energiavámpír" ember ellen mit lehet tenni? Hogyan lehet leszerelni?

Figyelt kérdés

Párom szüleivel lakunk együtt, úgy másfél éve, de párommal 5 éve vagyunk együtt. Apósom egy beképzelt, ki ha én nem, modortalan ember, mellesleg tanult, diplomás, és vagyonos. Nos, erre, amire rettentő büszke... És én nem vagyok vagyonos sőt, apámékat jobb letagadni, és sajnos munkám sincsen... (Mellesleg, amikor megpróbált segíteni nekem melót találni, talált is kettőt, de nem tudott érdemben segíteni, mert nem vettek fel, mert már be volt telve...Milyen érdekes, ha már ő sem tud nekem melót találni, akkor minek ugat állandóan??)

A lényeg, hogy nap, mint nap kiszívja az energiámat, mert ő súlyos depresszióban szenved, és senki nem mer neki visszaszólni, nehogy "megbántódjon"...És nem szemtől szemben csinálja a fesztivált velem szemben, hanem a hátam mögött....

A páromat uszitja (nem sok sikerrel), és ha már nem tud mit kiatlálni ellenem, akkor direkt szemétkedik... ráengedi a frissen mosott ruhámraa a vizet, hagy mossam ki mégegyszer.... direkt felbosszantja a fiát, mert tudja nagyon jól, hogy rajtam adja le az ideget, megpróbálván így összeugrasztani bennünket... Rájöttem, hogy erre nem adok, mert tudom, h az após mesterkedései, és most mással próbálkozik! Olyan a viselkedése, mint egy vírus... Állandóan változtatja taktikáit, szemétkedési módszereit....


Most vettünk egy kutyát, és nem birja elviselni, h imádjuk a kicsit, és amire megkérjük a kutyával kapcsolatban, nem teljesiti, sőőőt!!! Ezzel is megbosszulva bennünket... Milyen ember, aki a kutyát használja fel, h közvetve nekünk ártson????

Tehát, mit tehetnék egy ilyen emberrel?

1. elköltözés nem lehetséges....

2.beugatni nem lehet neki, mert beteg...és a család is ellenem fordulna( mellesleg az egész családja nincs oda értem)

3. bennem is megvan a hiba, természetesen, de sztem nem hiba az, hogy főzök, mosok, takaritok, kertet rendezek, bevásárolok, mindent megcsinálok apóséknak.....

Soha rossz szót nem szoltam be neki, nem bír egyszerűen, nem birja a képem, nem tudom miért...


2009. júl. 9. 11:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na ezt csinálja!!!


A paranoid:

Minden emberi kapcsolatot csataként fog fel, állandó harcban áll. Nem törekszik a megoldásra, számára az a lényeg, hogy le tudjon győzni valakit. Motivációja valójában az attól való rettegés, hogy ha mások erősebbé válnak, tönkreteszik őt, így inkább ő csinál ki mindenkit. Persze ez nem mindig látványos, néha nagyon sunyi.


A legveszélyesebb a mosolygós-paranoid, aki úgy tesz, mintha a barátod lenne, a javadat akarná, segítene, közben pedig alattomos, beszúrt megjegyzésekkel, leértékelésekkel próbál kisebbíteni téged, és közben elveszi az életerőd, ő pedig egyre „boldogabb”, hiszen te már nem veszélyezteted őt. Ő az, aki látszólag támogat a céljaidban, valójában pedig csak akadályoz, aki mást gondol, mint amit mutat, és akinek az ember állandóan meg akar felelni.

2009. júl. 9. 18:07
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak annak tudják elvenni az életerejét, aki hagyja magát.

Szerintem ahelyett, hogy az Ő piszkálódásain idegesíted magad inkább azon gondolkozz hogyan tudnátok onnan elköltözni.Keress munkát, olyanra ne is gondolj, hogy úgysem találsz, mert aki nagyon akar dolgozni az talál, főleg, ha fiatal(bocsika). szedd össze magad, a kettőtök fizetéséből elmentek albérletbe és meg van oldva minden.

Mellesleg szerintem Ő Rád néz energiavámpírként és valószínűleg a többiek is, mivel ahogy írtad nem igazán kedvelnek.

Hidd el, jobb ha összeszeditek magatokat és leléptek, ameddig nem mérgezi meg a kapcsolatot közted és a barátod között.

2009. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!