Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyák napjára a...

Mit adjak anyák napjára a mamának és anyukámnak?

Figyelt kérdés
nincs semmi ötletem, vasárnap már anyák napja! tudom elkéstem egy kicsit. saját készítésűt szeretnék csinálni.
2008. máj. 1. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ, hogy hány éves vagy?

Ha még nem túl idős, lehet szépet festeni, rajzolni, stb.

2008. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Csinalj egy kepet amin kozosen vagytok harman, vagy vegulis mindegy, csak egy kedves emlek legyen rajta, amin te is rajta vagy. Szerezz be kartonpapirt, gyongyoket vagy strasszkoveket, pillanatragasztot, es csinalj egy falra akaszthatos kepkeretet hozza. Diszisd kedvedre, szerintem gyongyokkel a legszebb csak maceras. Esetleg suss valami sutemenyt, oketudom nem szulinap, de na. Annak mindenki orul. :) Ha meg fiatal vagy rajzolj valami szepet, esetleg diszits ki poharakat uvegfestekkel. Csinalj karkotot ilyen fonasos modszerrel, vagy gyongybol. Ha ertesz hozza akkor csinalhatsz gyongybol figurakat, neten is vannak hozza tutorialok. (Uristen, milyen gyongy maniam lett hirtelen..), vannak olyan puff festekek, vagy nem is tudom mi a pontos nevuk. Vegyel olyat, es diszits ki vele egy parnat. Csinalj egy fuzetet, ami par lapbol all, te koto ossze, irsz bele idezeteket, fenykepeket ragasztasz bele. Vagy aminek minden anya orul, takarisd ki a szobad vagy a lakast. :):) Hirtelen ennyi jutott eszembe, remelem tudtam segiteni.
2008. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
vibrit:D.sztem örülnének neki:D:Dhaha
2008. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%
Utolsó válaszadótól kérdezem:neked nem volt ugye gyerekszobád?Látni,hogy valami nem oké!!!!!!!!!
2008. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!