Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit adjak anyák napjára a mamának és anyukámnak?

nincs semmi ötletem, vasárnap már anyák napja! tudom elkéstem egy kicsit. saját készítésűt szeretnék csinálni.

2008. máj. 1. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok

Az attól is függ, hogy hány éves vagy?

Ha még nem túl idős, lehet szépet festeni, rajzolni, stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. máj. 2. 07:28 Privát üzenet
Csinalj egy kepet amin kozosen vagytok harman, vagy vegulis mindegy, csak egy kedves emlek legyen rajta, amin te is rajta vagy. Szerezz be kartonpapirt, gyongyoket vagy strasszkoveket, pillanatragasztot, es csinalj egy falra akaszthatos kepkeretet hozza. Diszisd kedvedre, szerintem gyongyokkel a legszebb csak maceras. Esetleg suss valami sutemenyt, oketudom nem szulinap, de na. Annak mindenki orul. :) Ha meg fiatal vagy rajzolj valami szepet, esetleg diszits ki poharakat uvegfestekkel. Csinalj karkotot ilyen fonasos modszerrel, vagy gyongybol. Ha ertesz hozza akkor csinalhatsz gyongybol figurakat, neten is vannak hozza tutorialok. (Uristen, milyen gyongy maniam lett hirtelen..), vannak olyan puff festekek, vagy nem is tudom mi a pontos nevuk. Vegyel olyat, es diszits ki vele egy parnat. Csinalj egy fuzetet, ami par lapbol all, te koto ossze, irsz bele idezeteket, fenykepeket ragasztasz bele. Vagy aminek minden anya orul, takarisd ki a szobad vagy a lakast. :):) Hirtelen ennyi jutott eszembe, remelem tudtam segiteni.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. máj. 2. 09:17 Privát üzenet
vibrit:D.sztem örülnének neki:D:Dhaha

A válasz 7%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. máj. 2. 13:39 Privát üzenet
Utolsó válaszadótól kérdezem:neked nem volt ugye gyerekszobád?Látni,hogy valami nem oké!!!!!!!!!

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2008. máj. 2. 15:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik, hogy a magányból az anorexiába menekülnék? Amiért nem érzem úgy, hogy megfelelnék anyukámnak és az állítólagos barátaimnak sem menekülhettem emiatt a mániás depresszióba? 16/L
SÜRGŐS! Mit vegyek anyukámnak névnapjára? 15/L
Anyukámnak elmondjam?
Mit vegyek anyukámnak szülinapjára 1000 FT-ból?
Szerintetek hogy mondhatnám el anyukámnak, hogy nonszensz elvárásai vannak velem szemben?
Milyen magyar zeneszöveget írhatnék anyukámnak készített fotókönyvbe a 60. szülinapjára?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!