Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérem feleségével nem...

Testvérem feleségével nem igazán jó a viszonyunk. A 4 hónapos lányomra rá sem néz, ha véletlenül összefutunk anyuéknál nem is beszélünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért fáj a dolog mert a tesómmal sincs már nagyon jó kapcsolat.
2009. júl. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
És mi a kérdésed? Mi tegyél? Mit akarsz tenni? Csak te dönthetsz az ügyben, mert csak te tudhatod, miért haragudhat rád a sógornőd, illetve hogy miért romlott meg a viszony a testvéred és közted.
2009. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz:

Mi az oka annak, hogy a tesódékkal sem jó a kapcsolat, meg a férjed tesójával sem? Most nem azt mondom, hogy biztos te vagy a hibás, csak kérdem, hogy hogyan alakultak így a dolgok.

2009. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Általában ez a szitu abból szokott adódni,hogy aki a családba kerül túlságosan kritikus szemmel nézik,nem fogadják be.Aztán ha neadj isten megunja a szurkálódást és nem akar semmilyen kapcsolatot,na az sem tetszik a családnak.Nem erről lehet nálatok is szó?Mert ez eléggé gyakori.
2009. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk ugyan ez a szituáció csak itt éppen én vagyok a sógornő aki "betolakodott"a családba.

Én utálom a férjem testvérét,de sajnos mivel egy házban élünk muszáj elviselnem,de csak akkor beszélgetünk,ha nagyon muszáj!

Én azért utáltam meg mert amikor bekerültem a családba mindent megtett,hogy szétválasszon minket a férjemmel(akkor még csak "jártunk")aztán amikor ez nem sikerült neki és látta,hogy hiába is fáradozik akkor mindent megtett annak érdekében,hogy anyósomékkal utáltasson meg és mivel ő a család ki kedvenckéje ez sikerült is neki,azóta,ha bármi van akkor csak én vagyok a hibás még akkor is,ha a férjem mond,vagy tesz valamit,mert akkor azt mondják,hogy én buzdítom stb.és amikor megszületett az első gyermekünk ő úgy viselkedett vele minthogyha az övé lenne,mivel van gyereked ezért gondolhatod mit él át egy nő egy anya ebben a helyzetben,már alig várom,hogy elköltözzünk innen és akkor én sem fogom túlzásba vinni a sógornőmmel a kommunikációt,sőt a világ legboldogabb embere leszek,hogy végre megszabadulok tőle és remélem hetente 1x fogom látni akkor is pár órára talán azt majd kibírom.

A testvéri viszonyról meg annyit,hogy ilyen helyzetben természetes,hogy a feleség mellé áll a férj,nem pedig a testvér mellé,most gondolj csak bele,te,hogy éreznéd magad,ha a férjednek fontosabb lenne a testvére mint te és csak az ő véleményére ad nem pedig a tiédre,végül is azért házasodik össze két ember,hogy jóban-rosszban és természetes,hogy a fél nem a tesókát meg a szülőket választja,hanem a feleséget,gyerekeket hiszen velük fogja leélni a hátralévő életét!


Azt nem írtad,hogy nálatok miért romlott meg a viszony,de ha hasonló a szituáció akkor nem hiszem,hogy bármit tudnál annak érdekében tenni,hogy jobb legyen csak a távolságtartás és az idő fogja a sebeket begyógyítani!!!

2009. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!