Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekek gyakran hazudtok...

Gyerekek gyakran hazudtok szuleiteknek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ miben. nem hazugság csak nem mondjuk és ők nem feltételezik hogy kérdezni kéne erról arról.
2009. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
hazudni nem hazudok, jobb túllenni az olyan dolgokon, de amire nem kérdeznek rá, azt nem mondom el..
2009. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekbe telt de megoldottam,hogy soha ne kelljen hazudnom senkinek,kb 17éves korom óta nem hazudtam a szüleimnek és másnak sem, most 24 vagyok.
2009. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mikor még tini voltam, előfordult. de már leszoktam róla:) nincs értelme:)

24/L

2009. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak nem nagyon, vagy ha mégis, akk ott valami nagy dolog lehet a dolog mögött. Nevelőapámnak viszont nagyon sokszor, de anya tudtával. ;)
2009. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként próbálkoztam, de sosem ment...mindig lebuktam, így ha belekérdeztek vmi olyanba, akkor inkább elmondtam...úgyis lebuktam volna ha hazudni próbálok, az meg sokkal rosszabb.

De társulok az előttem szólókhoz...amire nem kérdeznek rá, arról nem lehet hazudni.

2009. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az iskolai jegyekről hazudtam sokat.. de ezt szerintem sok gyerek megteszi. Mára már kinőttem.
2009. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
maradok a feligazsagoknal:P :) igaz nem vagyok mar gyerek...
2009. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!