Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vezetitek le a kisgyereke...

Hogy vezetitek le a kisgyerekek melett a stresszt? Segít bennne a család?

Figyelt kérdés
Mit csináltok? Milyen emlékeitek vanak szüleitek szerintetek jól csinálták? Hobbi maradt s abba menekültök vagy csak az apróbb örömök lazítanak mint fürdő?

2012. júl. 3. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én szüleim főleg rajtam vezették le a stresszt. Ha lenne gyerekem én biztos jobb elfoglaltságot találnék.
2012. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apukam ivott, anyukam kiabalt vele. Ennek ellenere boldog gyerekkorom volt. Es most, hogy elvaltak, anya kiegyensulyozott, bar igaz, mi sem vagyunk mar gyerekek (13, 17), igy nincs sok aggodnivaloja.
2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szex
2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segít a net. Megkeresem rajta álmaim pasiját, írok neki szerelmes verseket, utána összetépem őket és sír a gyerek.
2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!