Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni egy anyánál,...

Hogy lehet elérni egy anyánál, hogy ne nézze le a lánya választottját?

Figyelt kérdés

Anyám mellém mindig valami nagy embert képzelt el. Nála az ember a bankvezetőnél, vagy a képviselőnél kezdődik. Akárkit mutattam be otthon, mindig az volt, kislányom én nem ilyet képzeltem el melléd. Hozta is a szerinte megfelelő férfiakat, akiknek lehet, hogy több diplomájuk volt, de nem tudtam volna őket elviselni hosszú távon.

A mostani páromat sem tudja elfogadni. Pedig lassan a férjem lesz, bármennyire is nem tetszik neki. Persze ő is szerinte rangomon aluli, elvégre sofőr az egyik volánnál. Nála az nem ember.

Amikor bemutattam itthon, a füle hallatára mondta nekem, hogy kislányom én jobbat szántam neked. Apámnak semmi kifogása ellene, de anyám egyszerűen lenézi.

Tudok ezen változtatni, vagy inkább hanyagoljuk egy darabig, hátha megenyhül?



2012. júl. 4. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia!Azt hiszem kezet foghatnánk,az én anyám dettó olyan mint a tiéd.Az én szüleim elváltak ,apám szintén elfogadja a páromat.Én jómódban nőttem fel,szüleim is tanult emberek,ezért nem fogadta(fogadja) el anyu a páromat.Régebben mindig azt hangoztatta,hogy én nem ehhez voltam szokva,nem érti hogy adhattam ennyire le stb.Pedig semmi gond nincs a párommal,imádom őt.Nála jobb párt,apát a gyerekemnek nem is kivánhatnék.10 éve lesz heteken belül,hogy együtt élünk a párommal + van egy 7 éves gyerekünk,de még a mai napig nem rendeződött a viszony sajnos.Nem ilyet képzelt mellém,és ezt sajnos érezteti is a párommal.Nagyon ritkán találkoznak,nyilván nem véletlenül... Ha pl karácsony van akkor szenteste és az első nap itthon vagyok,a 2. nap leutazok a gyerekkel anyuhoz vidékre.Tudom,hogy ez nem normális,de ugye mindig én álltam középen,úgymond a két tűz között és nem akartam problémát.De idén más lesz,a párom nélkül nem fogok lemenni.Nem a párom nem akar jönni,volt hogy anyu nem akarta engedni,hogy oda jöjjön.Durva helyzetek voltak nagyon...Kedves kérdező irhatsz privit,ha van kedved,hátha kiagyalunk valamit,mivel lehetne a szülők hozzáállásán változtatni.Én próbáltam... de már nincs ötletem.Anyu elkönyvelte magában hogy neki nem szimpatikus és ezen nem hajlandó változtatni még az unokája (akit imád) kedvéért sem.Már mondtam,hogy nem kötelező kedvelni,de akkor legalább egy évben 2x ha családostul utaznék le,próbáljon normálisan viselkedni.Nem egyszerű az ilyen szitu ,az biztos... :(
2012. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!