Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányom odaköltözött...

18 éves lányom odaköltözött egy 43 éves férfihez, teljesen elcsavarta a fejét, mit tegyek, ha nem is tudjuk elérni?

Figyelt kérdés

Lányom elköltözött egy emberhez 5 napja, mikor hívtam a pasi vette fel és mondta, hogy ne akarjam szétszedni őket, a kislányom meg szeretett volna velem beszélni, de megszakadt a vonal és azóta is próbálkoztam, de nem veszi fel. A bátyja próbálta elérni szintén, de neki sem válaszol. Mindig nagyon közel álltunk egymáshoz, imádott itthon lenni, de hirtelen elment és nem értjük az okát! Annyira kislány még, még számlát se fizetett be soha, nem intézett hivatalos ügyet, barátnőzött, élte a kamasz életét és most teljesen indokolatlanul egy ilyen idős pasi megbolondította, aki az apja lehetne. Eleinte mondta, hogy szerelmes belé egy ilyen idős férfi, aztán hogy neki is kicsit tetszik, de nem akar tőle semmit. A pasi megvárta az iskolánál néha, a gyerek pedig teljesen megváltozott napról-napra és végül ez lett. Nagyon tanácstalanok vagyunk, mert már nem kicsi, de nagyon féltjük őt az apjával és a bátyjával és várjuk haza, hogy megmagyarázza a dolgokat.

Nem tudom, mit tegyek, nagyon féltjük, tudnának segíteni?


2012. jún. 21. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
76%
18 évesen azért már nem kislány. Ha ez egy pofon lesz az élettől,márpedig nagyon úgy tűnik, abból tanulhat a legtöbbet.Támogasd, ne szakítsd meg vele a kapcsolatot, menj el hozzá, de ne próbáld meg erőszakosan lebeszélni.
2012. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim válasza:
66%
Rendőrség!Ha sehogy sem tudjátok elérni!
2012. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
43%
Törődj bele. Nagykorú, visszahozatni nem tudod. Ha baj lesz, úgy is jelentkezik majd.
2012. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
70%

Tudom, hogy ilyenkor ez a legnehezebb, de próbáld meg ne támadni, és követelőzni, mert akkor befordul, és tuti ott marad. Próbálj meg vele beszélgetni, akár telefonon, hátha kapsz magyarázatot, és esetleg vissza is jön.


Nehéz. :( Szorítok.

2012. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim válasza:
84%

A rendőrség ilyenkor már nem segíthet,hiszen már 18 éves és nagykorú.

Ezen már csak ő tud változtatni,hogy marad vagy sem.

Meg amugy is ez a kapcsolat nyugodj meg hogy nem sokig fog tartani:)


(Egy ilyesmi történet volt a gyanú árnyékába)

2012. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
86%

Biztos h szeretett volna veled beszélni telefonon, amikor a férfi vette fel? Vagy csaj gondolod? Nem kötekedésből kérdezem, csak nem mind1 h egy érzés volt h beszélni szeretne veled, vagy mondta a háttérben.

Sajnos mivel 18 éves, nem nagyon tudsz mit tenni, a rendőrség sem foglalkozik ilyennel, mivel ha önszántából ment el, akkor nincs mit tenni.

Esetleg ha tudjátok h vmelyik nap megy vhova, várjátok meg ott, esetleg a háznál ahol lakik, és kérdezzétek meg h van, jó e neki ott. Ne akarjátok egyből hazavinni, mert lehet h az csak rontana a helyzeten.

2012. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
80%

18 évesen már nem fogja a rendőrség visszahozni, nagykorú.


Amúgy azt teheted, hogy türelmesen vársz.

A lányod úgysem fog hazamenni csak azért, mert a mamája erre kéri (sőt, csak azért sem).


Másrészről nem tudhatod mi folyik köztük, igaz szerelem, vagy csak valamiféle beteges vonzódás, ez majd kiderül.

Barátnőm férj pl. 20 évvel idősebb nála, az elején mindenki ellenezte a kapcsolatuk, ám ők már 8. éve együtt vannak és mai napig boldogok.

2012. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
97%

Azért aki olyat ír egy édesanyának, hogy törődjön bele, hogy a lánya felől híre sincs, az nem tudom, mit tenne ilyen esetben, de hogy gyereke nincs, az biztos.

Páromnak is van egy 18 éves fia és bár nagykorú, még közel sem felnőtt, nem önellátó, nem tud még semmit a világról.

Én mindenképp megkerestetném, ha nem tudja, hogy hol lakik a pasas, mert muszáj lenne megbeszélni. Ezek szerint teljesen megbabonázta és egy ilyen fiatal lány még nagyon befolyásolható. Talán az is lehet, hogy szerelmes, de ha jó volt a viszonya önökkel, miért ne mondta volna el?

Én tiszta ideg lennék és minden követ megmozgatnék hogy kiderítsem az igazságot.

Az meg nem normális, ha egy 43 éves pasi egy 18 éves kislányt szédít.

2012. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
95%
telefonja azért biztos van.Irj rá egy SMS-t hívd fel....
2012. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
86%

A válaszolóknak volt egyértelmű, hogy nem tudják vele felvenni a kapcsolatot???A telefonra azért nem válaszol valószínűleg, mert a fickó elvette tőle.

Kideríteni hol lakik, elmenni érte, rendőrségen feljelenteni emberrablásért, személyi szabadság korlátozásáért stb.

2012. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!