Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én magyar lány vagyok és a...

Nikolettaa kérdése:

Én magyar lány vagyok és a barátom cigány! És anyuék meg rokonaim elfogadják, hogy cigány a barátom de apu nem fogadná el mert cigány! Mit csináljak, hogy elfogadja a barátomat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 22:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
21%

Utolsónak NAGY NAGY GRAT! :)



A kérdezővel vajon azóta mi történhetett??



Akkor a Magyarországon élő más nemzeteket(szerbek, görögök, szlovákok, stb...) is utáljátok és mélyen vessétek meg!

És aki bármilyen nemzetet utál, az igenis rasszista és ne mondja, hogy nem az, mert HAZUDIK(a DISZNÓ)!


És valóban nincs teljesen tiszta vérű magyar, csak magyar állampolgár! A vándorlások és a megszállások alatt igen sok nép keveredett, de magasról xarjátok le! Végül is, ha vmiről nem tudtok az nincs is(lehet utána kéne nektek is néznetek...honnan is jöttetek..)

2013. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
19%
semmit majd megszokja... inkább annak örülj hogy a többi családtagod elfogadja mert én is ebbe a cipőbe járok és nekem senki nem fogadja el ... ha nem lennék 15 már el is küldtek volna ithonról.. pedig már 2 éve járunk de tiltják ...
2013. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
névleg szakíts vele s vigyél haza valami rosszabbat. utána örülni fog hogy kibékültél vele.
2013. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
46%
A kérdezőt időközben Lakatos Emánuel Dzsúlió budapesti lakos kolbászbélbe töltötte. Emlékét megőrizzük.
2017. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!