Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én magyar lány vagyok és a...

Nikolettaa kérdése:

Én magyar lány vagyok és a barátom cigány! És anyuék meg rokonaim elfogadják, hogy cigány a barátom de apu nem fogadná el mert cigány! Mit csináljak, hogy elfogadja a barátomat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 22:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
52%

Nézd kérdező, semmit nem tudsz csinálni, nem tudod apád helyett leküzdeni az ő előítéleteit, mert az az ő fejében van, te nem vagy felelős az ő előítéleteiért, csak a saját életedért.

A Te barátod, az a lényeg, hogy ti boldogok legyetek egymással. Azt ne hagyd, hogy megpróbáljon közétek állni, kb ennyi.

2012. júl. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%
Én sem hagynám hogy a gyerekem cigányal legyen!Mindegy hogy milyen cigány marad mindig!
2012. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
36%

Nézd utolsó, szerencsére nem nagyon lenne beleszólásod a dologba... volt nekem egy ismerősöm, aki rossz szemmel nézte, hogy a lánya egy cigány sráccal kavar... azután összeházasodtak, és gyerekük lett, akit nevelgettek , és az ismerősöm meg fölkötötte magát... hát tudod, aki hülye...

Mondjuk ez az út számodra is nyitva lenne, meg a Kérdező apjának is, de őszintén szólva én lebeszélnélek...

2012. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
18%
mondjad azt hogy a cigány is magyar.
2012. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
39%
Mondd meg neki ne aggódjon amiatt, hogy lopni fog, mert idővel úgy is Ő örököl mindent rajtad keresztül :D Amúgy szerintem szégyen. Manapság már minden ostobaság elfogadott, aki meg úgy érzi, nincsenek magyarok, annak sokan elmagyaráznák, hogy vannak, ha nem is kedvesen.
2012. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
17%

15: Mondom, szövegértéssel bajok vannak. Nincs, nem létezik olyan ember, akinek minden felmenője kivétel nélkül magyar*. Ezen verés kilátásba helyezése sem segít. Arra próbálok rávilágítani ezzel, mekkora butaság valakit szárhazása alapján megítélni.


*Genetikai származásról van szó, nem arról, ki minek érzi magát, illetve felmenői minek érezték magukat. Bennem pl. a magyaron kívül biztosan van némi morva, szlovák vér is. Olyan 1/32-ed részben zsidó is, de román felmenőim is vannak. Így értendő, hogy nincs 100%-os magyar. A megverőktől kérdezem: a jászok pl. mik? Ügye, hogy nem tiszta ősmagyarok?

2012. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
89%
miért kéne elfogadnia? ő döntése nem h akar ilyet kész, részben azért mert félt tőle, másrészt nem akar ilyen unokákat
2012. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
17%
Mint jeleztem a t. rasszisták által lenullázott 13-as hozzászólásban, persze, megteheti, hogy nem fogadja el, csak épp senkit nem fog érdekelni, mert hogy a lánya párkapcsolatába nincs beleszólása... aztán van aki ezt képes mégis feldolgozni, van, aki meg képtelen rá...
2012. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%

Itt az a baj, hogy a mai magyarországon genetikától függetlenül két fajta viselkedés jellemző, az egyik a A, a másik a B.

A: Tanul, dolgozik, közösséggel nagyjából kijön.

B: Oktatást otthagyja, munkája nincs, nem is akar, közösséget viselkedésével megbotránkoztatja.

Az nem az én hibám, hogy a B viselkedésminta egy kisebbségre 90%-ban ráhúzható, de egy nemzetre már csak legfeljebb 25%-ban.

Az előítéletektől függetlenül teljességgel megértem ha valaki ellenzi a B viselkedésformát többségében követő kisebbség egy tagjával való közösség folytatását.

2012. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
67%
Elég elszomorító...Erre csak ezt tudom mondani...Apudnak igaza van.Bocsi:)
2012. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!