Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas éveikben járó,...

Harmincas éveikben járó, gyermektelen egyedülálló nők, zavar titeket hogy még nem sikerült családot alapítani?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani, de nálatok nőknél azért mégis „ketyeg az óra”. Férfiként kíváncsi lennék arra, hogyan élitek meg azt, hogy egyre sürgősebb lenne a dolog, de valahogy mégsem sikerült eddig a megfelelő pasit megtalálni.

A kérdés természetesen csak azokhoz szól, akik szeretnének gyereket szülni.


29/F


2012. júl. 5. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

Előző vagyok, ezt még a 17-es számú trollnak küldöm: az azért jellemez egy EMBERT, ha képes úgy minősíteni az embertársait, hogy csak a családi állapotukról és az életkorukról van tudomása.


Érdemtelen senki vagy! Ez van!

2012. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%
Mellesleg, ha a nők 5-6%-kal többen vannak és megvakargatjuk a dolgot matematikai szempontból, akkor már nem is akkora csoda, ha sok az egyedülálló nő.
2012. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%
Miért probléma az, ha egy harmincas nőnek nincs még gyereke és férje? Tele ez a fórum FELELŐTLEN ÉS ÖNZŐ 19-20 éves gyereket akaró, sőt babaprojectet beindított takonypócokkal(elnézést, de a gyerek nem kiskutya, hogy jujdeari nekemiskell, utána meg megunom, hogy folyton sétáltatni kell). Őket miért nem bhasztatja senki? Szeretném, ha a kérdező erre válaszolna! thanx!
2012. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
9%

17-es vagyok: Látom frusztrált vagy. :) Mindegyik 30 feletti szűz, egyedülálló nő ilyen. Tagadják, de így van. Örülnek a szingliségnek, de esténként sírnak a párnájukon. Nem véletlen, hogy a kutyának sem kellenek.


Köszönöm kérdésedet, én jól megvagyok. :) 27 éves vagyok, még nincs saját családom, de természetesen szeretnék 5 éven belül. Remélem összejön. Nem kergetek ideált. Amelyik nő megfog, annál próbálkozom egy randival, aztán a többi.


Amit a példádban írtál férfitípust, messziről észre lehet venni. De a nőknek a "rosszfiú" kell (amúgy ez is csak a nők által kitalált szirupos baromság, maga a szóhasználat hibás). Jóétvágyat ahhoz, amit főztél.

2012. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%
17-es, helyesbítek: sok harmincon felüli egyedülálló nő kiegyensúlyozatlan, mert a legtöbb ember társas lény, ezzel én is így vagyok. Van, aki a saját hibájából egyedülálló, de nagyon sokan vagyunk, akik nagyot csalódtunk a volt párunkban, férjünkben, élettársunkban(átverések, hazudozás a részükről, agresszió, stb.). Ezért nagyon kegyetlen és gonosz megjegyzés a részedről az, amit az előbb is leírtál. Feltételezem, hogy a megjegyzésed oka egyfajta harag a nőkkel szemben, különben nem általánosítanál ilyen könnyedén. Ez a "mert a nőknek a rosszfiúk kellenek" duma is ezt igazolja, ne haragudj.
2012. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
93%

"Mellesleg, ha a nők 5-6%-kal többen vannak és megvakargatjuk a dolgot matematikai szempontból, akkor már nem is akkora csoda, ha sok az egyedülálló nő."


Ezt ugye tudod, hogy csak a nők magasabb átlagéletkora miatt van így, és a többlet a 60 fölötti korosztályban jelentkezik? Szerintem nem rájuk gondolt a kérdező... Nézd meg a népszámlálási adatokat, a fiatalabb korosztályban férfitöbblet van.

2012. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21%
Értettem és bocsánatot kérek 91%-os. Kár volt annyira rádtámadnom.
2012. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
96%
57-es szép volt, olyan hülye vagy, hogy nem igaz....
2012. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
41%

Kiváncsi lennék a kérdező véleményére!


Bár csak 25 vagyok,de írnék.... Szeretnék gyereket és egyrejobban érzem, hogy későn lesz.Kiskorom óta él bennem a rettegés, hogy jaj csak nehogy én is "öregen" szüljek,mint az anyám.(bőven 30 felett sajnos).Mire lenne unokám,ő már nem tudna igazi nagymamaként foglalkozni vele,mert túl idős lesz...


Én kitűztem a célt, hogy bizony kell gyerek a 30. szülinapom előtt. De ezt is úgy, hogy tiniként megmondták, hogy valszeg nem lehet gyerekem.Most ott tart a dolog, hogy talán ilyen-olyan kezelésekkel teherbe tudok majd esni,de aztán ki tudja!

Egyenlőre pasim sincs, nemhogy randira hívjon bárki is!

Na meg az ismerkedés is eltart több hétig, akkor utána komolyabbra fordulhat a dolog, összeköltözés, közös tervek, eljegyzés, házasság és aztán babaprojekt. Ehhez minimum 2 év kell szerintem. Nem hiszem, hogy idén még találnék bárkit is(úgyhogy az, hogy 27-28évesen szüljek szerintem kizárt) akivel komolyan lehetne tervezni egy ilyen gazdasági helyzetben,ami hazánkban van. Egy 30-as nő nyílván nem bulizni szeretne agybafőbe, hanem nyugalmat egy rendes, tisztes munkájú férfi mellett.



Pedig nem vagyok annyira sz/r nő.Van munkám,iskolám,lakásom,csak épp nem tudom kivel megosztani. Imádom a gyerekeket,az állatokat is :-)


Falhoz tudtam volna menni,mikor egy kis hülye p*csa benyögte még régebben, hogy simán szülni akar a SEMMIRE konkrétan,mert neki gyerek kell. Se iskolája,életében nem dolgozott és a pasija több év után se kérte meg a kezét(mindig szakítanak,plusz a srác már többször megmondta, h nem szerelmes).Az volt az egyik indoka, hogy áh a szülei is így fogtak neki a babaprojektnek,hogy a nullából.Ez van.


Amit a 2. válaszoló írt,az is tök érdekes.Miért ne lehetne két ember szülő szerelem nélkül? Hány ilyen szülő van?!Rengeteg! Nálunk a rokonságban is van ilyen,akik tudták, hogy együtt méggazdagabbak és sikeresebbek lesznek,ezért összeházasodtak és bumm van két gyerekük,ma már boldog nagyszülők is amúgy.

2012. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%
bocsi: szóval mire lenne unokája
2012. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!