Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kezelni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kezelni és egyáltalán felismerni egy férfi közeledését?

Figyelt kérdés

Sokszor nem tudom eldönteni, hogy az adott férfi nőként néz-e rám, vagy csak alapvetően olyan kedves?!


Hogy ha elkéri a mobilom számát például egy csoporttársam és állandóan felhív, azt azért teszi-e, mert érdeke, vagy én érdeklem-e?


Ha egy vadidegen beszélget velem, azért teszi-e, mert unaloműzésre jó, vagy megtetszettem és ismerkedik?


Miből lehet egy férfiről észrevenni, hogy úgy akar velem ismerkedni, mint egy nővel; hogy próbál közeledni; próbálja elérni, hogy megkedveljük és randi legyen belőle?


Egyáltalán mikor beszélünk randiról két különböző nemű ember között?


2012. jún. 5. 15:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok felismerni, hogy valaki mikor haverkodik, barátkozik és mikor udvarol?
2012. jún. 5. 15:04
 2/15 anonim ***** válasza:
korod?
2012. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

22. Tudom, hogy mások ilyenkor millió férfival voltak már, hát én nem!!


Nekem egy párom volt, de az annyire adta magát, hogy nem lehetett nem felismerni. Ő erősen kezdeményezett.


A baj az, hogy többnyire nem fogadom a férfiak közeledését. Nem szándékosan. Volt, aki nagyon bejött nekem és ezzel csesztem el. Túl sokat vártam, nem vettem a jelekt, túl mereven álltam hozzá. Nem mertem könnyedén viszonozni, vagy kimutatni, hogy bejön nekem, mert attól félek, hogy könnyűvérűnek hisznek és ez korlátoz engem.


Én akkor látom be, hogy tetszem valakinek és akar tőlem valamit, ha őszintén beismeri, esetleg határozottan jelzi, mint az első párom, aki fogta és megcsókolt. Vagy tényleg nagyon egyértelmű jel kell, mert nem hiszem el a többit. Mindig azt hiszem, hogy bemesélem magamnak és biztos nem is érdeklem.

2012. jún. 5. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:

"Hogy ha elkéri a mobilom számát például egy csoporttársam és állandóan felhív, azt azért teszi-e, mert érdeke, vagy én érdeklem-e? "

Miért ne érdekelhetnéd, és az miért zárja ki, hogy mellette meg is akar dugni?

Ezek nem zárják ki egymást.

2012. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Én is így voltam vele,soha nem tudtam hogy mi van ilyenkor barátkozik vagy udvarol.Az utolsó randimon viszont tudtam hogy tetszem a mostani páromnak csak nem akart semmit se erőltetni,én meg már untam még mindig semmi 2-3 randi után a kocsihoz nyomtam és megcsókoltam.

22/L

2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Meg akar dugni? Na még jobb, akkor ebből is felvetődhet a kérdés, hogyan érezzem, hogy valaki szexre akar engem-barátkozik- elképzelne a párjának?


Utolsó!

Bátor csajszi vagy!


De én pléldául képtelen vagyok meglátni a jeleket. Ott volt egy srác az egyetemről. Elkérte a számomat. Mindig sulira hivatkozva felhívott, naponta is akár, néha csak úgy, hogy hogy vagyok.


Nem tudtam eldönteni, hogy a barátságom kell vagy én? Hogy mit kellene tennem, amikor csal magával pl, sulin kívül, hogy üljünk le megbeszélni az anyagot stb. És el is jött hozzám, elvezett kilómétereket. De nem értettem, ha ez közeledés, miért nem hív randira? 1 év után el is tünt az életemből, amit a mai napig bánok.

2012. jún. 5. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, de sokra megyek vele. :(
2012. jún. 5. 22:02
 9/15 anonim ***** válasza:
ne legyél ilyen morci. A morcos csajokhoz kevésbé közelednek :D
2012. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megvigasztaltál. :) :)
2012. jún. 6. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!