Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni a férfi...

Hogyan lehet kezelni a férfi hisztit?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá jobb szót mondani csak azt hogy az én pasim ilyen. Hisztis. Ha valami nem úgy van, hogy ő akarja, akkor vagy megsértődik mint egy gyerek, és órákon át, néha 2 napig nem lehet hozzászólni, felesleges is, mert nem válaszol, és fapofát vág, csak a külső világra reagál pozitívan Pl: tv. A másik jellemző magatartása, hogy mond valami olyat, amivel megbánt, mert direkt durván szól. Vagy rám teszi a telefont. Mindig épp a hangulatának megfelelően reagál.

2012. júl. 6. 20:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
Te meg a kutyának sem kellesz, azért tartasz ki olyan pasi mellett, aki hisztiből napokig hozzád sem szól. Gratulálok!
2012. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
A kutyának sem kell? Hahaha. Épp a barátjáról írt ki kérdést..... Jó vicc.
2012. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

20:47-es Ez bizony igaz!


Mikor először szembesültem ilyennel, köpni, nyelni sem tudtam, annyira le voltam döbbenve. És mindezt egy 40-es férfitól.


Nem tudom, hogy hogyan lehet kezelni, de az valahogy meg kell próbálni elkerülni.(persze mindez csak egy kis idő elteltével jön ki az emberen)


Talán rá kell hagyni. Majd pedig megpróbálni megbeszélni a dolgot.

2012. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha minden hiba miatt elhagynánk a párunkat vagy eleve össze se jönnénk senkivel akkor nem lennének párok, házasságok.

Egyébként ezen az oldalon a nők nagyon szeretnek dobálózni a "kidobnám" és "azonnal válnék" kifejezésekkel. valószínűleg a való életben más lenne a szitu.


Én amúgy csak azért is mondanám neki, hogy még jobban szeretlek mikor bedurcizol, olyan aranyos és vicces vagy ilyenkor (: Talán nem tartana napokig. Fordított pszichológia. Ha a gyerekeknél bejön akkor a férfiaknál is.

2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
28%
Hiszen akkor egyszerű. Legyen mindig minden úgy és csakis úgy, ahogy ő akarja. Mondjuk nem is értem, ha ez ilyen kis icurka-picurka hibácska, akkor miért nem fogadod el simán?
2012. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is elég hisztis, bár ő nem napokig. Általában ha megbánt, megsértődöm, utána még ő hisztizik be. Bár mondhatni nekem birka türelmem van vele kapcsolatban ráhagyom, ha megnyugszik, majd jön magától.
2012. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%
Persze, van az én páromnak is hibája, hajaj, senki nem tökéletes, de azt a luxust senki ne engedj meg magának, hogy 2 napig nem szól a párjához, mert hülye, mint egy óvodás, mert nem kap cukorkát. Ez egyszerűen hihetetlen, egy ilyen emberre nem lehet hosszú távon építeni!
2012. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nem hiszti. Inkább nyakasságnak mondanám. Nálam türelemmel lehet kezelni és hagyni kell, amíg elmúlik. Esetleg valami ütős poénnal, amit a helyzet ad. Egy nagy nevetés "mindent megold".


4-es válaszoló!


Aztán meg majd bőszen csodálkozol, hogy visszaütött, majd írod a kérdést, hogy "Megvert a pasim, mit tegyek?"

2012. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor tényleg ugyanazt csinálom, mint a gyerekekkel szoktam: elterelem a figyelmét. Vagy letámadom, és szexelünk, vagy ha nagyon felhúz, akkor megkérdezem tőle, adjak-e tampont. Aztán egy idő után csak nevetni tudok rajta, és ilyenkor megenyhül.

Amúgy az én barátom sem csinálja napokig, de hosszan ki tud tartani. :)

2012. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

ha valami ökörség miatt hisztizik, akkor kiröhögöm, elbagatellizálom, tükröt mutatok neki, hogy mennyire szánalmas amit csinál. ilyenkor észbe kap, de azért nyomja a durcát.

ha valami miatt jogosan sértődik meg, akkor kicsit próbálom menteni magam, de nem viszem túlzásba.

hagyom lenyugodni, ilyenkor kár még szítani a tüzet, mert rosszabb lenne.

megtanultam kezelni a 4év alatt.

ettől eltekintve nagyon jó ember, más komolyabb hibája nem zavar, tudom, hogy szeret, én is szeretem. ez bőven elég ahhoz, hogy jól működjön a kapcsolatunk.

2012. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!