Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni a férfi...

Hogyan lehet kezelni a férfi hisztit?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá jobb szót mondani csak azt hogy az én pasim ilyen. Hisztis. Ha valami nem úgy van, hogy ő akarja, akkor vagy megsértődik mint egy gyerek, és órákon át, néha 2 napig nem lehet hozzászólni, felesleges is, mert nem válaszol, és fapofát vág, csak a külső világra reagál pozitívan Pl: tv. A másik jellemző magatartása, hogy mond valami olyat, amivel megbánt, mert direkt durván szól. Vagy rám teszi a telefont. Mindig épp a hangulatának megfelelően reagál.

2012. júl. 6. 20:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem Rák jegyű véletlenül?:)

Mert ismerem a Rákokat,legalábbis mi a párommal azok vagyunk.De nálunk én vagyok hajlamos a duzzogásra...

Mondjuk, hallgatni ő is tud..:)

Szerintem, ha "hisztizik",tereld el a figyelmét, nevettesd meg valamivel, hátha bejön...

2012. júl. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem is tudom...lehet annyit mondanék neki, hogy "jó, akkor én most elmegyek a boltba/sétálni/fürdőkádba, addig próbálj meg lehiggadni és megbeszéljük" szerintem nem normális dolog ha napokig nem szól hozzád. Megsértődik oké, mindenkivel megesik, de nem így, ez nagyon gyerekes. Nem kell elhagyni, ha amúgy normális, de muszáj megbeszélni mert ez hosszú távon a kapcsolatotok rovására megy.
2012. júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom összekerülésünkkor csinált hasonlókat, bár ez nem tartott napokig.

Én azt a módszert választottam, hogy rávilágítottam, hogy az mennyire lányos, amit csinál. Egy férfi attól falra mászik, ha nem tartják férfiasnak.

Volt a Való Világban egyszer egy beszólás, mi azon napokig röhötünk: "sensitive lélek". Na ma már ott tartunk, hogy a párom hülyül, hogy "nekem sensitive lelkem van", de kb. idáig is fajul a dolog.

Mond meg, hogy ha egy kislányt akartál volna örökbe fogadni, akkor megtetted volna, de a pasidban nem ezt a tulajdonságot akarod látni. Aztán lépj le vásárolgatni.

2012. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet kezelni? Menekülj! Én 4 évemet pazaroltam egy ilyen alakra és lelkileg majdnem oda lettem. Ne félj az egyedülléttől, hidd el, felszabadít a szakítás! Istenem, ha tudnád miken mentem át, megértenéd. Ha csak bele gondolok miket tűrtem, egy akkora barom voltam...de nem, nem is barom,hanem bátor, hogy mertem lépni míg mások szenvednek ilyen alakok mellett.
2012. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
jé az enyém is ilyen... azt mondja próbál nem megsértődni, de egyszerűen nem megy neki :D általában pár nap után bocsánatot kér (akkor is többnyire, ha mondjuk lehet, hogy én sértettem meg valamivel..na mert akkor se kell napokra beduzzogni, én fél óránál tovább nem tudok mérges lenni senkire).
2012. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

07-07 00:44 írta le a lényeget: "hagyom lenyugodni, ilyenkor kár még szítani a tüzet, mert rosszabb lenne."

Ennyi a megoldás, de közben kerülendő a 07-07 06:52-es beszólása: "addig próbálj meg lehiggadni". Ha ennek csak az első felét mondod ki, a másodikat meg hozzágondolod, akkor tökéletes. Ha kimondod a második felét is, azzal több kárt okozol, mint hasznot. Egy ideges embert semmivel sem lehet jobban felidegesíteni, mintha az ideges mivoltára felhívod a figyelmét. Nem is beszélve arról, hogy azt tanácsolod neki, amit amúgy is csinálni akart, és épp emiatt nem fogja megtenni.


NEm olyan nagy művészet észrevenni, hogy a férfiak és a nők ebben is különbözőek. Amikor a nő stresszhelyzetbe kerül, akkor kibeszéli magából a problémát, és ettől lenyugszik. A férfi ugyanebben a helyzetben elvonul. Ha teheti, akkor fizikailag is, de fejben mindenképp. Miután magában földolgozta a helyzetet, akkor lehet vele beszélni. Ha közben mégis megpróbálod, akkor kapod azt a dolgot, amit férfihisztinek érzékelsz. Az is. Ráadásul a feldolgozási idő kezdődik előről, így tarthat el napokig, hetekig. Kezelni békénhagyással lehet.


Sokkal könnyebb ez, mint egy férfi számára a női hiszti kezelése. Őt ugyanis nem békénhagyni kell, hanem odafigyelni rá. Ekközben nem félbeszakítani bármilyen hülyeséget beszél, és jól reagálni a csapdaként feltett kérdéseire.


Mellesleg mindkét viselkedés teljesen illogikus a másik nem számára, de el lehet fogadni, hogy így van.

2012. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én leginkább kiröhögöm. Egyszer mikor leszokóban volt a cigiről együtt főztünk. Annyitól, hogy mindig a "keze alatt voltam" sikítozva földhözvágta a zöldborsókonzervet. Ami persze felrobbant... :D Hát én könnyesre röhögtem magam. :D Ő is hamar belátta, hogy ez tényleg vicces.

Amúgy meg nem veszem figyelembe. Otthagyom hagy hisztizzen, majd befehezi.

Még adni alá a lovat és magyarázni neki a legrosszabb.

2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!