Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit anyukánk csinál?...

Normális amit anyukánk csinál? Ti is igy csináljátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok a nővérem pedig 14 éves. voltunk nyaralni a balatonnál de tesommal alig füröstünk csak akkor mikor kevesen voltak ott mert anyukánk ugy tarja hogy nem szabad kb. 16-17 éves korig melltartót vagy hasonlót hordani mert akkor lógni fog a mellünk. de nekünk nagyon ciki volt hogy már nagy mellünk van és csak bugyi van rajtunk.

ez normális? ti is igy csináljátok? mert mikor láttunk egy kb. 14 éves lányt akkor rajta már bikini felső volt pedig kissebb volt a melle mint nekem. nekünk csak fürdőrbugyink van. egyikönknek sincs melltartója mert mikor nővérem vett egyett akkor anya azt elvette töle és elrakta (kerste de nem talátsa meg tesom) várjunk még hogy vesz majd 16 éves korunkban vagy vegyük rá hogy vegyünk? tesom nekem panaszkodott hogy az osztály elött kirándulson beküldte anya a vizbe ugy hogy csak bugyiban volt és mikor mondta hogy mindenki kinevet akkor azt mondta neki hogy nem rajta nevetnek hanem bizto valami máson. (anya volt az egyik felügyelő) mit tegyünk?


2012. júl. 6. 21:24
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
81%
az anyukád egy beteg p*csa, ugyanezt érdemelné, csak még bugyit se adnék rá. szánalamas, és az apátok is, hogy ezt szó nélkül hagyja. 13, 14 éves lányoknak nem engedni a melltartót strandon? :O fordulj segítségért tanárhoz, orvoshoz, ha már ilyen idióta szüleid lettek.
2012. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg durva. Merevítő nélküli bikinifelsőt hordjatok (háromszög alakút) vagy egyrészes fürdőruhát. De jó a tankini is (ahol a felsőrész trikószerű).

Amúgy ha már nagy a melletek, hordhattok merevítős melltartót is, anyukátoknak is meg kéne értenie. Ez nem korfüggő, valakinek már 11 évesen nagy, másnak pedig 20évesen is kicsi a melle.

2012. júl. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
58%
Azt Nektek kell eldönteni, hogy akartok-e melltartót venni, vagy nem. Ha már fejlődik a melletek, akkor azért már kell is melltartó legalább nyilvános helyen!!!
2012. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:
85%

Ez nagyon durva:|

Nekem is mondta anya 11-12 éves koromban hogy a melltartótól lógni fog, de csak a merevítőstől. Mikor elkezdett nőni a mellem feltankoltunk sportmelltartókkal de olyan rohadt kényelmes hogy még mostanában is gyakran hordok olyat xD

2012. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyent sosem mondott anya,nekem mindig volt felso.anyukád már boccs,de nem teljesen normális.én melltartót 12 éves korom óta hordok,mert akkor már picit lógott,anyával elmentunk és vettunk.annak,hogy nem szabad 16 éves kor elott hordani nincs semmi értelme,hiszen van akinek már hamarabb nagy melle van.én a te heklyedben vennék magamnak egy pár melltartót és leszarnám anyám mit mond,ha kell csak suliba venném fel,de biztos,hogy nem várnék,ha már valakinek no akkor kell.

14/L

2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Ez nagyon durva!

Én azt is gyűlölöm, ha ilyen 1-2 éves gyerekek pucéran vannak a strandon... Na de ez?! Felháborító! Bocsi, de anyudnak valami problémája van! Te ezt nem látod?! Miért nem tiltakozol?! Miért voltál hajlandó így elmenni akárhova is egyáltalán?! Bocs, de 14 évesen már lehetne annyi eszed hogy felfogd ezeket a dolgokat...

2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

nem akartunk a strandra menni csak poloban de anya veszekedett velünk hogy miattunk jöttünk el akor fürödjünk

nem tudunk melltartot venni úgy hogy ne tudná mert sokszor pakol szó nélkül és amit tesom vett azt is elvette

suliba ő visz minket és hoz (azt mondja hogy a buszon sok beteg ember van meg ha beszélgetni akarunk a barátnőinkel akkor beszéljünk velük szünetben)

2012. júl. 7. 15:08
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon sajnállak benneteket.valamit csak tehettek,szóljatok valakinek,aki segítene,esetleg rokon,vagy tanárok,bárki aki felnott,talán más tud tenni valamit
2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
12%

Igaza van anyukádnak.


Gyertek hozzám, nálam van medence. ;)

2012. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ez egy KAMU kérdés. Pedo írhatta....
2012. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!