Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt.. apa féltet és emiatt összebalhéztak.. elakart tőle tiltani és itthon áll. idegelt vele ..nagyon sok beképzelt dolga van hiába próbálok vele ilyen téren bármit megértetni.. egyszerűen nem érti meg.. és emiatt meg azért, hogy letudjak érettségizni azt mondtam neki, hogy már nem vagyunk együtt.. 4 hónap után a tesom azzal fenyeget, hogy elmondja neki, hogy ne őt piszkálja (egyéb okok miatt piszkálja és tök jogosan apa..) hanem engem.. nem tudom mit tegyek..ha elmondom hogy vele vagyok nem hagy majd békét nekem ha pedig megvárom, hogy tesom elmondja-e vagy sem.. az se lesz jó ti mit tennétek? Anyukám meghalt egyedül nevelt fel... nincs más a családban aki segíthetne..akivel beszélgethetnék erről..
2012. júl. 6. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezzetek apátoknak egy nőt, hogy legyen kit "bszogatnia"!
2012. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vevő senkire és ez lehetetlen is nem jár el sehova stb stb.. :( :(
2012. júl. 6. 22:42
 3/5 anonim válasza:
Ha komolynak érzed a kapcsolatot, el kell mondanod. Közhely, de ha tényleg minden rendben van a barátoddal, az idő téged fog igazolni. Vegyél egy nagy levegőt és ess túl rajta, mert a titkolózás mindenkinek rossz.
2012. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egy megoldás van: Talán tanulni kéne kislányom és nem a Karcsika miatt netezni, hogy aztán ne fogjon az agyad a suliban!!!

Üdv: Apu

2012. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de egy nyomorék vagy te úristen.. örülnél szerintem ha így tanultál volna vagy tanulnál ahogy ilyen körülmények között én erről meg csak ennyit vicceske..... -.- :)
2012. júl. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!