Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket vehet igénybe egyedüláll...

Doryka95 kérdése:

Miket vehet igénybe egyedülálló szülőként?

Figyelt kérdés
Apához költöztem akinek nincs élettársa egyedül él 16 éves vagyok . Milyen támogatásokat vehet apa igénybe egyedülálló szülőként?

2012. júl. 6. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nála vagy elhelyezve, ha papíron anyukádé a felügyelet semmit.

Egyedül állóként járhat az emelt családi pótlék.

Alanyi jogon más nem jár de az önkormányzat szociális osztályán a kereset függvényében járhat kedvezményes étkezés, lakásfenntartási segély... önkormányzatonként változó.

2012. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

holnap intézik hogy papíron is itt helyezzenek el :)

ilyenkor is van olyan h ingyen tankönyv meg étkezés?

apa ugy is megkérdezi de kiváncsi vagyok hogy nem leszek e nagyon a terhére pénzileg.

2012. júl. 6. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Minden ilyen támogatás jövedelemfüggő
2012. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor nem igazán jár majd semmi 130 000 res keresetnél..
2012. júl. 6. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát 2 embere ez elég jó pénz nyilván nem márkás cuccok meg luxus nyaralás, de ingyen tankönyvre nem szorúlsz.
2012. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2012. júl. 6. 23:51
 7/9 A kérdező kommentje:
adótámogatás is van? olvastam róla a neten hogy adókedvezményt kap mivel egyedül nevel
2012. júl. 8. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukád milyen támogatást kapott utánad gondolom az ő jövedelme alacsonyabb volt?
2012. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anya 170 keresett és férjével együtt ér mert közbe újra megházasodott. családit kapta másról nem tudok nem nagyon mondott ilyeneket hogy mit kap utánam..
2012. júl. 8. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!