Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális viselkedés egy...

Ez normális viselkedés egy anya/anyós részéről?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem a páromat, úgy jött ki a lépés, hogy már a második találkozásunk alkalmával találkoztam az anyukájával. A legnagyobb meglepetésemre az anyja közölte, hogy onnantól kezdve az én dolgom gondoskodni a fiáról (főzés, mosás, takarítás), mindezt úgy, hogy az ő cuccait nem használhatom, tehát az ételt otthon főztem meg, majd vittem át a páromnak és a mosnivalót is hazavittem a szüleim nem kis megdöbbenésére. Már túl vagyunk ezen az időszakon, csak érdekelne, hogy ez más családokban is bevett szokás vagy csak az én anyósom ilyen furcsa?
2012. júl. 9. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért furcsa. Gondolom az anyós begőzölt, hogy a pici fiának már más nő is van az életében nem csak Ő ezért amit eddig a feladatának tartott (főzés, mosás, stb) azt dacból nem csinálja. Így a fia hátha belátja, hogy "a mama az első".
2012. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet életemben nem hallottam. Egyértelmű, hogy nem normális szituáció. Az én anyósom sem kismiska, de a tiéd, még őt is túlteszi.
2012. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
Minden tiszteletem a tied, hogy ezek után nem hajtottad el a pi--ába a fiút, hanem összejöttetek. De remélem a kedves mama ezzel arra is mérget vett, hogy ha majd ő lesz olyan helyzetben, hogy gondozásra szorul, akkor fizetheti magának az ápolónőt, meg a segítséget, aztán annak is dirigálhat, hogy mit és hogyan csináljon. Ha meg nem tetszik, át lehet költözni a temetőbe. Az eszem megáll!!! De a fiúkon is, hogy ezt szó nélkül eltűrték, mármint azt, hogy ilyen friss kapcsolatban gyakorlatilag olyasmit vártak el a barátnőtől, amit csak együttélés / házasság során szoktak, és akkor is azért valamit valamiért.
2012. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!